PåHoj - cyklosedačka & kočík

Kód: 6776
5 hodnotení
Značka: PåHoj
321 €
Skladom

Nosnosť: 22 kg / 48,5 libier
Hmotnosť produktu: 6,75 kg / 14 libier
Skladacie: Áno
Riadidlá: Teleskopické nastavenie, roztiahnuteľné na 104 cm / 41 palcov
Bezpečnostný pás: päť bodov
Predné koleso: otočný zámok o 360°
Zadné kolesá: Odpruženie
Vrátane adaptéra na bicykel: Áno
Farba: Čierna
Adaptér na bicykel
Namontovaný na ráme: Áno
Schválené rámy bicyklov: Okrúhle rámové trubky, 28-40 mm/dm. Bez rámov z uhlíkových vlákien.

Detailné informácie

Podrobný popis

Påhoj je nová cyklosedačka, ktorá sa behom sekundy zmení na kočík. Je určená pre deti vo veku od 9 mesiacov do 4 rokov alebo s maximálnou hmotnosťou 22 kg/48,5 lb alebo maximálnou výškou 110 cm/43 palcov, podľa toho, čo nastane skôr.

Påhoj je ocenená cyklosedačka, ktorá sa behom sekundy zmení na kočík. Je určená pre deti vo veku od 9 mesiacov do 4 rokov alebo s maximálnou hmotnosťou 22 kg/48,5 lb alebo maximálnou výškou 110 cm/43 palcov, podľa toho, čo nastane skôr.

Påhoj má ľahký podvozok s nastaviteľnou teleskopickou rukoväťou. Pre ľahké skladovanie a optimalizáciu veľkosti pri bicyklovaní je možné zadné nohy zložiť, čím je Påhoj takmer o polovicu menší. Perforácia na chrbte poskytuje dieťaťu ventiláciu a zabraňuje vetru pri jazde na bicykli s prázdnou sedačkou.

Påhoj je dodávaný s adaptérom na upevnenie na rám bicykla, a preto nie je závislý od nosiča. Adaptér je vhodný pre bicykle a schválený pre rámy s okrúhlou rúrou s priemerom 28-40 mm. Kvôli pevnostným vlastnostiam by sa adaptér nemal montovať na rámy vyrobené z ľahkých materiálov, ako sú uhlíkové vlákna.

Jeden adaptér je súčasťou

Påhoj unesie dieťa do 22 kg / 48,5 libier a je navrhnutý tak, aby spĺňal bezpečnostné normy EÚ pre detské cyklosedačky (EN14344) a detské kočíky (EN1888). Tieto normy špecifikujú všetky veľkosti a rozmery pre bezpečnostný výrobok a licencia zahŕňa aj starostlivé testovanie v certifikovaných inštitútoch v Nemecku a Švédsku. Normy boli implementované od samého začiatku a testované a overované počas celého procesu vývoja produktu

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklosedačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: