Detský nosič MiniMeis G4

Kód: 7361/NAV 7361/DAR 7361/BUR 7361/GRE Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: MiniMeis
165 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

MiniMeis - najľahší detský nosič na trhu

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosič MiniMeis G4 - najlepší a najbezpečnejší spôsob ako objavovať svet

Zoznámte sa s novým nosičom pre deti, ktorý vyvinuli traja otcovia z Nórska, Julius, Tarjei a Marcus.
"MiniMeis sme navrhli tak, aby boli vychádzky s Vaším dieťaťom príjemné, jednoduché a bezpečné. Vďaka nosiču MiniMeis može teraz Vaše dieťa objavovať svet z Vašich pliec. Je to pohodlný spôsob nosenia pre deti aj rodičov. MiniMeis bol vyhlásený magazínom TIME za jeden z najlepších vynálezov roku 2019. Sme hrdí na to, že robíme radosť deťom po celom svete." - Julius a Tarjei, zakladatelia MiniMeis.

Nosič MiniMeis je určený pre deti od 6 mesiacov do 4 rokov (max. 18kg). Nošič je možné zložiť do kompaktných rozmerov 30 x 38 cm a váži len 1,6kg! Nosič prešiel skúškami a schvaľovaním pre použitie ako na európskom, tak na americkom trhu.

Maximálny komfort pre rodiča aj dieťa

Špeciálne navrhnuté sedadlo je umiestnené nad ramenami nosiča, nezaťažuje tak krk ani ramená. Hmotnosť dieťaťa je rozložená rovnomerne. Keď si naplánujete výlet s nosičom MiniMeis, bude to pohodlné a zábavné pre oboch.

Bezpeční a šťastní objavitelia

Pri objavovaní sveta z nosiča MiniMeis sedí dieťa bezpečne na Vašich ramenách. Je pripútané pomocou bedrového pásu a taktiež popruhov, ktoré fixujú nohy. Balenie tiež obsahuje pásy pre najmenšie deti (6-10 mesiacov), ktoré poskytujú dodatočnú oporu torza. Nastaviteľné a mäkko vystlané sedadlo zaručuje maximálny komfort. Chrbtová opierka je navrhnutá tak, aby pri sedení v nosiči pomáhala dieťaťu udržiavať vzpriamenú polohu.

Malý, ale robustný

Nosič MiniMeis váži len 1,6kg a je to najľahší rámový detský nosič na trhu. Napriek tomu, že má nosič MiniMeis extrémne ľahkú konštrukciu, je zároveň dostatočne pevný a odolný. Prešiel všetkými bezpečnostnými testami inštitútu SGS, tak v EÚ ako aj v USA. Nosič bol testovaný na záťaž do 18kg. To znamená, že pevné materiály, ktoré sú pri výrobe nosiča použité, sú schopné udržať väčšiu hmotnosť, akú je pohodlné nosiť. Je teda len na Vás, akú váhu sa rozhodnete naložiť si na plecia.

Váš dobrodružný skladací parťák

Nosič MiniMeis G4 sa skladá ako notebook a jeho používanie je veľmi jednoduché. So skladovaním a prenášaním tiež nebudete mať žiaden problém. Nikdy nebolo ľahšie zobrať deti na dobrodružnú výpravu!

Hlavné vlastnosti produktu:

Skvelý výhľad pre deti, voľné ruky pre rodiča
Pre deti od 6 mesiacov (ktoré vedia sedieť samostatne) do 4 rokov (max. 18kg)
Skladateľný na kompaktný rozmer 30x38cm
Ultraľahký, len 1,6 kg!
Bezpečné a praktické riešenie na výlety a vychádzky do mesta, hôr, zoo či parku - ideálny na každodenné použitie
Nosič prešiel skúškami inštitútu SGS pre EU a spĺňa normu EN-13209-1:2044

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče detí
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: