Lionelo detské nosítko MARGAREET

Kód: 6746/WAV 6746/Q-E Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
44,50 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Rozsah hmotnosti do 20 kg
Vekový rozsah od 4 mesiacov
Nosná poloha 3 polohy vozíka
Materiál bavlna, polyester
Hmotnosť produktu 0,54 kg
Certifikáty Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu (IHDI)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Blízkosť a starostlivosť o zdravie dieťaťa

Nosič Margareet umožňuje rodičom nosiť dieťa v 3 polohách v závislosti od jeho veku. Výrobok zaisťuje vhodnú polohu tela a nôh dieťaťa, ktoré musia byť v polohe „žabacie nohy“. Margareet je vybavená širokým látkovým panelom, ktorý podopiera chrbticu dieťaťa v prirodzenej polohe, a ergonomickou opierkou hlavy zodpovednou za podopretie hlavy dieťaťa. Produkt prešiel všetkými testami International Hip Displasia Institute (IHDI).

nosidelko-margareet-q-essence-05

Potvrdené bezpečné riešenia

Margareet má dvojitú ochranu pracky bedrového pásu, ktorá zaručuje stabilitu polohy dieťaťa v každej situácii. Jednoduché skladanie a značné prispôsobenie robia produkt ľahko prispôsobiteľným potrebám dieťaťa a rodiča. Dopravca je držiteľom certifikátu vydaného výskumnou jednotkou TÜV. Potvrdzuje kvalitu a bezpečnosť.

Lionelo_78_2

Materiál citlivý na pokožku

Kvalitný bavlnený materiál , z ktorého je nosič vyrobený, zabezpečuje vhodnú cirkuláciu vzduchu a zabraňuje podráždeniu jemnej detskej pokožky. Margareet má tiež sťahovaciu kapucňu, ktorá účinne chráni dieťa pred premenlivým počasím.

Lionelo_81_2

Elegantný a neutrálny dizajn

Nosič sa vďaka svojej funkcii stáva neoddeliteľnou súčasťou oblečenia mladých rodičov. Pri navrhovaní Margareet si výrobca dal záležať na vysoko kvalitných materiáloch a tiež sa postaral o to, aby látka bola dodávaná v elegantných a tlmených farbách. Vďaka tomu môže dieťa sprevádzať rodičov v menej či viac úradných situáciách.

nosidelko-margareet-q-essence-01

Rozmery:

Noside_ko__Margareet

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče detí
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: