Lionelo báza isofix k autosedačke Astrid i-Size

Kód: 11595
Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
69,90 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Základňa pre autosedačku Astrid i-Size je funkčné riešenie, ktoré zaisťuje maximálnu bezpečnosť. Jej pomocou môžete rýchlo vložiť a vybrať autosedačku a výrazne urýchliť proces montáže. Základňa je kompatibilná so systémom ISOFIX – stačí ju pripevniť na háčiky umiestnené medzi operadlom a sedadlom vozidla. Špeciálne značky uvedené na základe informujú užívateľa o správnej montáži. Sada obsahuje stabilizačnú nohu, ktorá zaisťuje ďalší oporný bod a zvyšuje tak bezpečnosť. Výrobok je určený pre autosedačku Astrid i-Size a predáva sa samostatne. 

LO_Astrid_i-Size_Base_Black (3)

Záruka správnej montáže 

Ak chcete správne namontovať základňu, jednoducho ju zaháknite za háčiky ISOFIX umiestnené medzi operadlom a sedadlom vozidla a pripevnite stabilizačnú nohu. Pre zaistenie plnej bezpečnosti má základňa špeciálne indikátory informujúce o správnej montáži – pokiaľ bol celý proces montáže správny, značky zmenia farbu z červenej na zelenú. 

LO_Astrid_i-Size_Base_Black (7) (1)

Najvyšší štandard bezpečnosti 

Ponúkaná základňa vyhovuje prísnej norme i-Size, vďaka čomu spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Systém ISOFIX zodpovedá za pripevnenie základu autosedačky, zatiaľ čo stabilizačná noha pripevnená k základni zaisťuje tuhé podoprenie, vďaka čomu pri prudkom brzdení bude nosič tesne priliehať k sedadlu vozidla. Celá konštrukcia bola vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ako sú PP, oceľ a hliník. 

lionelo-astrid-i-size-base-black-seat-base

Uľahčuje každodenné cestovanie s dieťaťom 

Vďaka použitiu základne nemusíte zakaždým vykonávať časovo náročnú montáž – po vybratí autosedačky zostáva základňa pripevnená. Použitý zacvakávací systém prispieva k tomu, že pri umiestnení nosiča späť do základne nás bude charakteristický zvuk informovať o správnom uchytení autosedačky. Pre ľahšie skladovanie môžete stabilizačnú nohu uschovať do základne. 

 LO_Astrid_i-Size_Base_Black (4) (1)

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k autosedačkám
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: