Lionelo elektronická pestúnka BABYLINE Smart

Kód: 6734
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
69,60 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

S Lionelo Babyline Smart máte všetko pod kontrolou!

Toto je malé a kompaktné zariadenie vybavené radom užitočných funkcií. IP kamera sa pripája cez Wi-Fi  , čo umožňuje rodičom vidieť svoje dieťa z akéhokoľvek miesta bytu, záhrady alebo kancelárie (keď sa o dieťa stará opatrovateľka alebo babička). Babyline Smart  je určený na denné aj nočné použitie. Vďaka vstavaným IR svetlám dokáže kamera poslať veľmi  čistý obraz do 10 metrov v tme! Jemné osvetlenie navyše nevyžaruje červené svetlo, ktoré by rušilo spánok bábätka.

Obojsmerná komunikácia

Babyline Smart má  pohybové a zvukové senzory  , ktoré informujú rodiča, keď je dieťa hore. Vstavaný reproduktor je kľúčom k  obojsmernej komunikácii,  vďaka ktorému známy hlas mamy či otca dokáže dieťatko rýchlo upokojiť a navodiť v ňom pocit bezpečia. Wi-Fi pripojenie  nemá žiadne priestorové obmedzenia.

LOC_Babyline_Smart_6_
Babyline_Smart

Vysoko kvalitný obraz

Kamera s dobrými parametrami a rýchlym dátovým prenosom dokáže posielať  plynulý obraz v reálnom čase. Môžete ho ovládať na diaľku –  horizontálne  85° a vertikálne 46° podľa pohybov dieťatka. Snímač teploty a vlhkosti  umožňuje rýchlu reakciu, keď náhle začne pršať, keď si dieťa zdriemne pod holým nebom.

LO_Babyline_Smart-_9_

Šikovné príslušenstvo

Opatrovateľka Lionelo Babyline Smart  podporuje SD kartu  s maximálnou kapacitou 128 GB, vďaka ktorej si môžete ukladať nahrávky a fotografie. Aplikácia Smart Life tiež umožňuje  ukladať súbory v cloude  bez preťaženia pamäte smartfónu. Peknou vecou je  podložka na fotoaparát s  ušami medvedíka,  ktorá môže poslúžiť ako dekorácia do detskej izbičky. Kamera  je napájaná cez USB kábel  z elektrickej zásuvky.

LO_Babyline_Smart-_1_
LO_Babyline_Smart-_7_

Rozmery:

CARE__Babyline_8.2_kopia

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické opatrovateľky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: