Prenosný inhalátor Lionelo Nebi Air Mask

Kód: 11544
Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
42,90 €
Skladom

Zdroj napájania: DC 4,8 V, USB 5,0 V

Úroveň hluku: > 30 dB

Certifikáty: TÚV, SGS

Detailné informácie

Podrobný popis

Membránová technológia dokáže účinne liečiť infekcie horných dýchacích ciest, zatiaľ čo inovatívna štruktúra s praktickými gumičkami umožňuje používať nebulizér bez rúk. To poskytuje dieťaťu značnú pomoc, pretože môže počas liečby čítať knihu, kresliť alebo skladať skladačku. Šikovná zdravotnícka pomôcka Nebi Air Mask je certifikované lekárske zariadenie používané na domácu nebulizáciu pomocou liekov alebo fyziologických roztokov.

LO_Nebi_Air_Mask-sesja2

Nebulizér rozbíja častice s veľkosťou 3-4 um rýchlosťou 0,25-0,45 ml za minútu, čo platí nielen pre chlad, ale aj alergie a chronické ochorenia dýchacích ciest. Bezdrôtové rozprašovanie po dobu až 60 min.

LO_Nebi_Air_Mask_2_

Zariadenie má vstavaný akumulátor, nabíjaný pomocou USB kábla, ktorý je možné pripojiť k nabíjačke, PC alebo powerbance. V prípade vybitej batérie stačí 35 minút nabíjania, aby bola maska ​​Nebi Air Mask opäť pripravená na použitie.

LO_Nebi_Air_Mask_4_

Keď je batéria plne nabitá, zaručuje 60-minútovú nepretržitú prevádzku, čo sa premieta do približne 6 jednotlivých nebulizačných cyklov. Užitočná sada pre dieťa aj rodičov Súprava obsahuje 2 masky – pre dieťa a dospelého a tiež náustok na zvýšenie funkčnosti.

Nebi_Air_Mask

Nádobka na liek s objemom 6 ml zaisťuje nepretržitú inhaláciu bez nutnosti dopĺňať liek.

Vďaka praktickému puzdru si prístroj môžete vziať na cesty, praktická krabička zase uľahčuje skladovanie a zabraňuje usadzovaniu nečistôt.

Po 30 dňoch používania je vhodné membránu vymeniť.

CARE__Nebi_Air_mask

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické opatrovateľky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: