Lionelo Antoon Plus Black Onyx 0-18 Kg

Kód: 6452
Akcia
1 hodnotenie
Značka: Lionelo
214 €
Skladom
Váhové rozmedzie 0-18 kg
Výškové rozmedzie 40 - 105 cm
Vekové rozmedzie 0-48 mesiacov
Montáž Isofix + stabilizačná noha
Smer montáže v smere aj proti smeru jazdy
Dodatková výbava Vložka pre menšie deti
Certifikáty ADAC
Rozmery 41,5 x 55 x 61 - 80 cm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Antoon Plus - autosedačka Lionelo s certifikátom ADAC 

Antoon Plus je autosedačka značky Lionelo s certifikátom bezpečnosti nemeckého inštitútu ADAC. Antoon bol vybraný na testy nezávislým výskumným inštitútom ADAC na základe výsledkov popularity tohto modelu sedačky na nemeckom trhu a jeho inovatívnosti. Testovaná autosedačka sa overuje z hľadiska bezpečnosti, jednoduchej obsluhy, ergonómie a obsahu chemických látok. Každý z týchto prvkov testuje iný nezávislý inštitút v spolupráci s ADAC. Autosedačka Antoon Plus Black Onyx od značky Lionelo úspešne prešla všetkými 4 fázami testov a získal hodnotenie 2,9 bodov. Vďaka tomu autosedačka úspešne získala certifikát ADAC. Za oblasť bezpečnosti autosedačky Lionelo Antoon Plus získala 4 hviezdičky! Ďalej bola tiež vysoko ocenená ochrana, ktorú sedačka poskytuje pri čelnom a bočnom náraze. 

Pokročilé testy narazov

Autosedák Antoon Plus Black Onyx má homologáciu i-Size, ktorej normy boli vyvinuté na základe mnohoročných výskumov vykonávaných renomovanými inštitúciami po celom svete. Aby produkt získal certifikát vydaný výskumnou jednotkou TÜV, musí úspešne prejsť prísnymi testami nárazov predných, zadných a bočných. Norma i-Size kladie dôraz na montáž autosedačiek pomocou systému ISOFIX a ich prispôsobenie podľa výšky dieťaťa, nie jeho váhy. 

GRAFIKA 5 (17)

Pohodlné cestovanie vďaka regulácii polohovania

Antoon Plus Black Onyx je pohodlná a všestranná autosedačka ponúkajúca vysokú úroveň bezpečnosti, čo potvrdzuje homologácia i-Size. Umožňuje prepravovať dieťa nielen v smere, ale aj proti smeru jazdy po celú dobu používania sedačky. Antoon Plus Black Onyx je určený pre deti patriace do rastovej skupiny od 40 cm do 105 cm (alebo vážiace približne do 0 – 18 kg).

GRAFIKA 7 (10)

Jednoduchá inštalácia a zosilnená konštrukcia autosedačky 

Vďaka použitiu systému ISOFIX a stabilizačnej nohe je inštalácia autosedačky Antoon Plus Black Onyx jednoduchá a rýchla. Model je vybavený silnými bezpečnostnými pásmi s pohodlnými vankúšikmi, ktoré predchádzajú odreninám detskej kože, a protišmykovými návlekmi, ktoré zaisťujú správnu polohu pásov. Použitie švédskych spôn Holmbergs ďalej zvyšuje štandardy bezpečnostných opatrení. 

Masívna a odolná konštrukcia modelu Antoon Plus Black Onyx bola vyrobená z materiálov s vysokou energiou absorpcie. Autosedačka disponuje aj bočným zosilnením SIPS a opierkou hlavy s vystuženou štruktúrou.

Antoon_Plus_ADAC_01211

Funkčnosť a bezpečná jazda 

Použitie otočnej základne o 360 stupňov zaisťuje, že Antoon Plus Black Onyx ponúka veľmi vysokú úroveň funkčnosti a pohodlia. Otočné sedadlo umožňuje voľné otáčanie smerom k dverám vozidla, aby bolo ľahké umiestniť alebo vytiahnuť dieťa z autosedačky. K tomu prispievajú aj špeciálne držiaky na pásy. 

GRAFIKA 3 (21)

Antoon Plus Black Onyx je navrhnutý tak, aby najmladší mohli cestovať proti smeru jazdy v súlade s odporúčaniami bezpečnostných expertov už od prvých dní života až do dosiahnutia výšky 105 cm. Zároveň umožňuje prepravu v smere jazdy za predpokladu, že dieťa spadá do výškového rozmedzia 76 cm až 105 cm. 

Antoon_Plus_ADAC_00875

Komfortné cestovanie 

Autosedačka Antoon Plus Black Onyx má 10 stupňové nastavenie opierky hlavy, čo znamená, že rastie spolu s dieťaťom. Táto funkcia je tiež integrovaná s nastavením bezpečnostných pásov, takže zmena polohy opierky hlavy nevyžaduje zakaždým zmenu nastavenia pásov. Súčasťou sady modelu Antoon Plus Black Onyx je penová vložka určená pre najmenšie deti, vyrobená z vysoko kvalitnej pamäťovej peny. Materiál účinne absorbuje preťaženie a prispôsobuje sa tvaru hlavy, zlepšuje aj pohodlie počas cesty. 

GRAFIKA 2 (18)

Opierka autosedačky Antoon Plus Black Onyx má 5 stupňové nastavenie sklonu, čo umožňuje jednoduchú zmenu polohy z sediacej na pololežiacu. Súčasťou sady autosedačky je tiež vložka chrániaca bedrovú chrbticu dieťaťa a vložka Dri-Seat zaisťujúca správnu cirkuláciu vzduchu a umožňujúci dýchanie pokožky. V slnečné dni malé dieťa chráni strieška, ktorá je súčasťou sady. Antoon Plus Black Onyx má aj mäkký, elastický a odolný poťah, ktoré je možné prať pri teplote 30 stupňov. 

GRAFIKA 1 (22)

Karta dieťaťa - pomoc v núdzi 

Súčasťou sady autosedačky Antoon Plus Black Onyx je Karta dieťaťa, ktorá slúži na zhromažďovanie základných informácií o zdraví dieťaťa (napr. krvná skupina alebo alergia na lieky), ktoré môžu byť dôležité pre lekárov alebo záchranárov. Vyplnenú kartu je potrebné umiestniť na viditeľnom mieste autosedačky, aby zasahujúci špecialisti mali priamy prístup k potrebným dátam v prípade nehody. 

Dodatočné parametre

Kategória: I-Size 40 - 105 cm
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: