Autosedačka Lionelo BASTIAAN ONE I-size 40-150 cm ISOFIX

Kód: 10054/BEI 10054/BLA 10054/BLU 10054/GRE 10054/GRE2 10054/PIN Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
134,90 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

· 4 v 1 – od 40 do 150 cm

· Montáž RWF a FWF (v smere a proti smeru jazdy)

· Otočná základňa 360° EasyTurn

· Montáž pomocou systému ISOFIX a popruhu Top Tether

· Štvorstupňové nastavenie sklonu operadla pri montáži v smere a proti smeru jazdy

Detailné informácie

Podrobný popis

3 37_11zón

Bastiaan One i-Size je moderná autosedačka v súlade s prísnou normou R129. Je určená pre deti vo výškovej skupine 40–150 cm, čo znamená, že výrobok vydrží po celú dobu používania autosedačky. Otočná základňa 360 ° EasyTurn uľahčuje každodenné používanie, takže každé zapínanie a vyberanie dieťaťa je nielen jednoduchšie, ale aj rýchlejšie. Bastiaan One i-Size sa montuje pomocou systému ISOFIX a popruhu TopTether. Pre najstaršie deti (100–150 cm) používajte bezpečnostné autopásy. Pretože autosedačka rastie spoločne s dieťaťom, je možné ju namontovať ako proti smeru, tak aj v smere jazdy. Bezpečnosť dieťaťa zaisťujú opierka hlavy s penou Memory Foam, pokročilý systém bočnej ochrany a základňa vystužená sklenými vláknami.

Bastiaan_one_i-Size_6CZ

Najvyššia úroveň bezpečnosti

Bastiaan One i-Size je v súlade s prísnou normou i-Size, ktorá zaručuje najvyššiu úroveň bezpečnosti. Opierka hlavy autosedačky je vystužená penou Memory Foam, ktorá skvele tlmí preťaženie. Zase pokročilá bočná ochrana chráni dieťa v prípade nehody. Vysokú kvalitu výrobku dokazuje aj základňa vystužená skleným vláknom, ktorá navyše zvyšuje odolnosť celej konštrukcie. Autosedačku je možné namontovať proti smeru jazdy, kým dieťa nedosiahne výšku 105 cm.

Bastiaan_one i-SizeCZ_1

Intuitívna montáž

Autosedačku je možné namontovať pomocou systému ISOFIX a popruhu TopTether. Systém ISOFIX je najviac odporúčaným spôsobom montáže, ktorá minimalizuje riziko chyby pri uchytení autosedačky – špeciálne vodítka sú vybavené indikátormi, ktoré zmenou farby (z červenej na zelenú) indikujú správne uchytenie. Zase u väčšieho dieťaťa (100–150 cm) zelené vodítka pomáhajú správne viesť bezpečnostné autopásy.

Bastiaan_one_i-Size_1CZ

Rastie spoločne s dieťaťom

Bastiaan One i-Size je model 4 v 1, ktorý rastie spoločne s dieťaťom. Široké výškové rozpätie (40–150 cm) prispieva k tomu, že autosedačka vystačí po celú dobu používania. Redukčná vložka so systémom Dri-Seat zaisťuje nielen dobré vetranie, ale aj správne anatomické polohovanie najmenších detí. Trinásťstupňové nastavenie opierky hlavy integrované do nastavenia výšky bezpečnostných pásov umožňuje prispôsobiť autosedačku meniacim sa potrebám dieťaťa.

Bastiaan_one_i-Size_7CZ

Pohodlie pre rodičov

Praktická otočná základňa 360 ° EasyTurn umožňuje dieťa tesne zapnúť a rýchlo a pohodlne vybrať. Rodičia môžu otočiť základňu smerom k dverám, čo umožňuje ľahký prístup bez toho, aby museli namáhať chrbát. Pri zapínaní dieťaťa pomáha aj samonavíjací mechanizmus vnútorných pásov, ktorý ich umožňuje napnúť jedným ťahom ruky.

Bastiaan_one_i-Size_EN (1)

Pohodlie pre dieťa

Autosedačka má funkciu 4-stupňového nastavenia sklonu operadla – ako pri montáži v smere, tak aj proti smeru jazdy, vďaka čomu môžu rodičia nastaviť autosedačku do najpohodlnejšej polohy pre dieťa. Zase sedadlo je potiahnuté EPE penou, ktorá zaručuje pohodlie aj pri tých najdlhších cestách.

Bastiaan_one i-Size 8 (1)_cleanup

Rozmery :

rozmery 2_11zon

 

Dodatočné parametre

Kategória: I-Size 40 - 150 cm
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: