Autosedačka Lionelo Levi One i-Size 76 - 150 cm

Kód: 6488/SPO 6488/GRE 6488/BLA 6488/CAN Zvoľte variant
Akcia Novinka
4 hodnotenia
Značka: Lionelo
64 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Autosedačka Lionelo Levi One i-Size 76 - 150 cm

Čím sa odlišuje:

· V súlade s normou i-Size

· Univerzálna montáž pomocou pásu vozidla

· Montáž FWF

· Široký výškový rozsah (76–150 cm)

· Nastavenie opierky hlavy do 10 polôh

Redukčná vložka s technológiou Dri-Seat

Lionelo Levi One i-Size Black Carbon je autosedačka, ktorá spĺňa prísne požiadavky normy R129 zaručujúce najvyššiu úroveň bezpečnosti. Výrobok je určený pre deti s výškou 76–150 cm a je určený na montáž FWF – v smere jazdy. Opierka hlavy autosedačky je vystužená penou Memory Foam, ktorá skvele tlmí preťaženie a chráni tak hlavu a krčnú chrbticu. Levi One i-Size je možné namontovať pomocou bezpečnostných pásov vozidla, vďaka čomu je vhodná do každého modelu automobilu. Nastavenie opierky hlavy do 10 polôh a široké sedadlo s redukčnou vložkou prispievajú k tomu, že autosedačka rastie spoločne s dieťaťom. Navyše možnosť odobratia operadla uľahčuje skladovanie.

Najvyšší štandard bezpečnosti

Levi One i-Size je autosedačka, ktorá bola vyrobená v súlade s prísnou normou i-Size. Nová homologácia venuje zvláštnu pozornosť pokročilej bočnej ochrane a vystuženiu opierky hlavy, teda riešení, ktoré výrazne zvyšujú bezpečnosť. Účinnosť autosedačky potvrdili aj početné crash testy – predné, bočné a zadné. Špeciálne, zelené vodítka ukazujú správny spôsob montáže. Zase opierka hlavy autosedačky je vystužená penou Memory Foam, ktorá skvele tlmí preťaženie, vďaka čomu účinne chráni hlavu a krčnú chrbticu.

Univerzálny spôsob montáže

Levi One i-Size je určená na montáž FWF alebo v smere jazdy. V prípade výšky 76–105 cm sa montáž vykonáva pomocou bezpečnostných pásov vozidla a 5bodových pásov autosedačky, zase pri výške 100–150 cm sa dieťa pripúta iba bezpečnostnými pásmi vozidla. Autosedačka je vhodná do každého modelu automobilu. Pohodlné podrúčky zaistia pásy v správnej polohe.

Rastie spoločne s dieťaťom

Nastavenie opierky hlavy do 10 polôh umožňuje prispôsobiť autosedačku potrebám rastúceho dieťaťa. Na uľahčenie každodenného používania bolo nastavenie opierky hlavy integrované do bezpečnostných pásov. Široké sedadlo potiahnuté mäkkou EPE penou zaisťuje dieťaťu pohodlie aj na tých najdlhších cestách, zase redukčná vložka vybavená systémom Dri-Seat zaistí anatomicky správnu polohu najmenších detí.

Dodatočné parametre

Kategória: I-Size 76 - 150 cm
Záruka: 2 roky
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora AUTOSEDAČKA LIONELO LEVI SIMPLE 9-36 KG 12.5.2023 09:25
Sme velmi spokojní s touto autosedačkou.Je pekná a praktická.
Odpovedať