Lionelo Detská kolíska MALIN 3v1 Grey Stone

Kód: 6572
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
82,90 €
Skladom
Vekový rozsah 0-6 mesiacov
Maximálna hmotnosť dieťaťa 9 kg
Rozmery Rozmery 91 x 60 x 74 cm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vždy blízko rodiča

Lionelo Malin je nenápadný produkt, ktorý sa ukazuje ako skutočná podpora rodičom novorodenca a starších detí . Keďže je výrobok ľahký a malý, môžete ho jednoducho premiestniť tak, aby bol hneď vedľa vás – v spálni, obývačke alebo na terase. Mobilná konštrukcia funguje dobre nielen doma, ale aj na výletoch, čím rozširuje funkcie štandardnej postieľky. Unikátny je patentovaný hojdací systém. Deti to milujú, zatiaľ čo rodičia to oceňujú. Malin je vhodný pre novorodencov a deti s hmotnosťou do 9 kg , alebo kým dieťa nevie samo sedieť.

LO_Malin_Grey_Stone_5_

Bezpečná štruktúra

Správne tvrdý 3-vrstvový matrac podopiera dieťatko v bezpečnej rovnej polohe. Keďže ho môžete nadvihnúť pod uhlom, poskytuje rodičom a bábätkám značnú pomoc pri odgrgnutí alebo pri infekciách horných dýchacích ciest. Stabilná konštrukcia robí z výrobku dokonalú náhradu za tradičnú detskú postieľku podľa noriem EN 1130 a EN 16890.

LO_Malin_Grey_Stone_4_
LO_Malin_Grey_Stone_11_

Pohodlné, vzdušné a útulné

Mäkké látkové steny so sieťovinou na bokoch zakrývajú dieťatko, poskytujú pocit pohodlia a vhodnú cirkuláciu vzduchu. Stačí sa len jemne dotknúť postieľky, aby ste ju rytmicky pohojdali a dieťa si pripomenulo časy, keď bolo ešte v maminom brušku. Na zastavenie a stabilizáciu postieľky môžete použiť malú a šikovnú páku. Umožňuje vám meniť funkcie, keď je dieťa vnútri .

Kompaktná konštrukcia

Postieľka je ideálna, keď spolu cestujete . Spoločne s matracom sa do výrobku zmestí aj praktická taška s úchytom, ktorá je súčasťou súpravy. Jednoduchý inštalačný systém bez náradia a nôh typu click-click umožňuje rýchle skladanie a rozkladanie. Poťah vaničky a poťah matraca je možné odstrániť a vyprať, aby zostali čisté a čerstvé po dlhú dobu .

LO_Malin_Grey_Stone_19_

Rozmery:

_eczka__Malin_Evo

Dodatočné parametre

Kategória: Kolísky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: