Lionelo Detská kolíska MALIN Evo 3v1

Kód: 6575
Akcia
3 hodnotenia
Značka: Lionelo
95,30 €
Skladom
Vekový rozsah 0-6 mesiacov
Maximálna hmotnosť dieťaťa 9 kg
Konštrukcia Oceľ
Materiál Polyester
Rozmery Rozmery 91 x 60 x 74 cm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vždy blízko rodiča

Lionelo Malin je nenápadný produkt, ktorý sa ukazuje ako skutočná podpora rodičom novorodenca a starších detí . Keďže je výrobok ľahký a malý, môžete ho jednoducho premiestniť tak, aby bol hneď vedľa vás – v spálni, obývačke alebo na terase. Mobilná konštrukcia funguje dobre nielen doma, ale aj na výletoch, čím rozširuje funkcie štandardnej postieľky. Unikátny je patentovaný hojdací systém. Deti to milujú, zatiaľ čo rodičia to oceňujú. Malin je vhodný pre novorodencov a deti s hmotnosťou do 9 kg, alebo kým dieťa nevie samo sedieť .

Bezpečná štruktúra

Správne tvrdý 3-vrstvový matrac podopiera dieťatko v bezpečnej rovnej polohe. Keďže ho môžete nadvihnúť pod uhlom, poskytuje rodičom a bábätkám značnú pomoc pri odgrgnutí alebo pri infekciách horných dýchacích ciest. Stabilná konštrukcia robí z výrobku dokonalú náhradu za tradičnú detskú postieľku podľa noriem EN 1130 a EN 16890.

Kolekcja_Lovin_Dreamin_35_

Pohodlné, vzdušné a útulné

Mäkké látkové steny so sieťovinou na bokoch zakrývajú dieťatko , poskytujú mu pocit pohodlia a vhodnú cirkuláciu vzduchu. Stačí sa len jemne dotknúť postieľky, aby ste ju rytmicky pohojdali a dieťa si pripomenulo časy, keď bolo ešte v maminom brušku. Na zastavenie a stabilizáciu postieľky môžete použiť malú a šikovnú páku. Umožňuje vám meniť funkcie, keď je dieťa vnútri .

LO_Malin_Evo_20_

Kompaktná konštrukcia

Postieľka je ideálna, keď spolu cestujete . Spoločne s matracom sa do výrobku zmestí aj praktická taška s úchytom, ktorá je súčasťou súpravy. Jednoduchý inštalačný systém bez náradia a nôh typu click-click umožňuje rýchle skladanie a rozkladanie. Poťah vaničky a poťah matraca je možné odstrániť a vyprať, aby zostali čisté a čerstvé po dlhú dobu .

LO_Malin_Evo_17_

Rozmery : 

_eczka__Malin_Evo 

Dodatočné parametre

Kategória: Kolísky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: