Lionelo elektrická odsávačka FIDI Free

Kód: 6752
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
80,60 €
Skladom
Pracovný režim 2
Indikátor batérie Áno
Kapacita 150 ml
Zdroj USB-C; 5V, 2A
Hmotnosť produktu 300 g

 

Detailné informácie

Podrobný popis

S cieľom dosiahnuť ten najlepší komfort od prvých dní materstva sme vytvorili inovatívnu odsávačku Lionelo Fidi Free, ktorá simuluje prirodzené odsávanie materského mlieka . Toto revolučné riešenie zaistí, že odsávanie materského mlieka vás už nebude v noci držať hore. Okrem intuitívneho ovládania disponuje aj masážnou funkciou a hlavne beží handsfree. Takto ušetríte čas, ktorý je pri dojčení bábätka taký dôležitý. Všetko, čo musíte urobiť, je vložiť zariadenie za škrupinu podprsenky a môžete úspešne vykonávať všetky svoje každodenné činnosti .

Ušetrite čas

Naša odsávačka mlieka je handsfree a plne prenosné zariadenie. Môže odsávať vaše materské mlieko, keď pracujete, študujete, relaxujete alebo robíte domáce práce . Výdrž batérie umožňuje celodenné používanie. To vám ušetrí až 3 hodiny denne. A všetci vieme, aká dôležitá je pre čerstvú mamičku každá voľná chvíľa. Prístroj ponúka dva režimy: prolaktačnú masáž s 5 rôznymi úrovňami intenzity a odsávanie materského mlieka. Odsávacia sila je až 0,031 kPa – hodnota porovnateľná s klasickými elektronickými odsávačkami mlieka .

GRAFIKA 5 (4)

Perfektný set pre vás a vaše dieťa

Súprava odsávačky mlieka Lionelo Fidi Free obsahuje tri lieviky v troch rôznych veľkostiach. Sú vyrobené zo silikónového materiálu šetrného k pokožke . Odsávačku mlieka budete môcť udržiavať čistú bez problémov. Všetky prvky, ktoré vyžadujú čistenie, možno ľahko sterilizovať alebo opariť. Neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie a sú bez BPA . Výrobok spĺňa všetky požadované normy EÚ.

GRAFIKA 6 — kopia

Tichý a energeticky úsporný

Odsávačka mlieka Lionelo Fidi Free beží veľmi ticho. Jeho hlasitosť nepresahuje 50 dB, čo je menej ako hlasitosť priemernej konverzácie . Špeciálna funkcia umožňuje pozastaviť prevádzku a šetriť energiu a vstavaný ovládač zariadenie automaticky vypne po 30 minútach.

Fidi_free_5

Intuitívny dizajn

Zabudované LED diódy indikujú, či je odsávačka materského mlieka zapnutá a informujú vás o stave batérie . Vďaka tomu budete vždy vedieť, kedy je potrebné odsávačku materského mlieka zapojiť do nabíjačky.

GRAFIKA 4 (2)
Fidi_free_6
GRAFIKA 1 (8)

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: