Lionelo elektrická odsávačka TWEE GO

Kód: 6758
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
54,10 €
Skladom
Bez BPA Áno
Režim odsávania 9 úrovní
Masážny režim 5 úrovní
Indikátor sacieho výkonu Áno
Indikátor výkonu masáže Áno
Indikátor batérie Áno
Technológia odsávania Dvojfázový (napodobňuje sanie dieťaťa)
Materiál Bez BPA
Zdroj Sieťová alebo nabíjateľná batéria (až 90 minút prevádzky)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobilná odsávačka mlieka pre jeden alebo dva prsníky

Funkčná odsávačka mlieka – Lionelo Twee Go – vám umožní pohodlne a rýchlo odsať mlieko z jedného alebo oboch prsníkov . Použitie je jednoduché vďaka intuitívnemu panelu s nastavením parametrov. Zabudovaná akumulátorová batéria, nabíjaná cez USB kábel, vám umožní kedykoľvek a kdekoľvek odsať mlieko.

Twee_Go

Pohodlné, sterilné a bezpečné

Antibakteriálne vložky vyrobené z mäkkého silikónu sa prispôsobia tvaru ženského prsníka a zaručia vysoký komfort a hygienu. Mliečne príslušenstvo neobsahuje škodlivý bisfenol A (bez BPA). Odsávačka mlieka má certifikát kvality výskumného laboratória Waltek a doživotnú záruku Lionelo Assistance.

laktator-lionelo-twee-go-02

Užívateľsky prívetivý panel s LED displejom

Prevádzka odsávačky Lionelo Twee Go reprodukuje prirodzený rytmus sania dieťaťa . Po spustení zariadenia okamžite prebehne automatický režim. Začína z masážneho režimu a po 3 minútach sa prepne do režimu odsávania mlieka. Parametre zobrazené na LED obrazovke je možné meniť podľa želania.

laktator-lionelo-twee-go-03

Kompletný sortiment príslušenstva

Napájanie odsávačky mlieka je možné dvoma spôsobmi – z elektrickej zásuvky a USB káblom. Plná batéria umožňuje 90 minút bezdrôtovej prevádzky (v závislosti od konkrétneho režimu). Sada obsahuje všetky položky potrebné na odsávanie a skladovanie mlieka: 2 fľaše (150 ml), cumlíky na fľaše, 2 nádoby na mlieko, bavlnený držiak odsávačky mlieka, 2 lieviky, 2 kryty lievikov a USB kábel.

Rozmery:

CARE__Twee_Go

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: