Lionelo ohrievač fliaš THERMUP 2.0 White

Kód: 6762
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
29 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohrievač fliaš Lionelo Thermup 2.0 White

V živote každého rodiča nechýbajú rôzne povinnosti, preto vám v Lionelo vychádzame maximálne v ústrety . Chceme, aby každodenné činnosti boli nielen jednoduchšie a príjemnejšie, ale aj menej časovo náročné. Objavte ohrievač fliaš Lionelo Thermup 2.0 White 5v1 .

LOC_Thermup_2_0_White_5_

Ohrievač 5v1

Prístroj má až 5 režimov: ohrev tekutín, ohrev pevných potravín, sterilizácia, ktorá zlikviduje až 99,9% baktérií, rozmrazovanie a rýchly ohrev . Ten posledný príde vhod najmä počas nočného budenia. Zariadenie má veľký otvor, vďaka čomu je výrobok všestranný a je schopný umiestniť rôzne fľaše.

Thermup-rozmrazanie

Jednoduché použitie

Režim zariadenia si vyberáte prostredníctvom intuitívneho a ľahko použiteľného dotykového panela. Vybrané nastavenia skontrolujete na prehľadnom a jasnom displeji . Súprava obsahuje nádobu na sterilizáciu a košík s rúčkou, ktorý je nápomocný pri vyberaní horúcej dózy alebo fľaše.

Thermup-woreczki

Základné bezpečnostné prvky

Vďaka účinným bezpečnostným prvkom sa nemusíte báť o seba ani o svojho drobca . Ohrievač fliaš Lionelo Thermup 2.0 White sa automaticky vypne, keď sa v nádrži minie voda. Má tiež zabudovaný termostat a poistku na ochranu pred prehriatím. Všetky plastové časti neobsahujú bisfenol A.

LO_Thermup_2-0_White (19) (1)

Dodatočné parametre

Kategória: Sterilizátory a ohrievače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: