Lionelo ohrievač fliaš THERMUP Double

Kód: 6763
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
37,70 €
Skladom
Bez BPA Áno
Pracovný režim Ohrievanie mlieka, ohrievanie pohárov, rýchly ohrev, rozmrazovanie, rýchle rozmrazovanie, sterilizácia
Doba ohrevu Rýchle zahriatie do 3 minút
Teplota vykurovania Teplotný rozsah do 100°C
Udržiavanie tepla Mlieko a voda až 24 hodín
Jedlo až 6 hodín
Teplotný senzor Nie
Vyhrievacie teleso Doska s PTC technológiou

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický prístroj 6v1

Dvojitý ohrievač fliaš Lionelo Thermup Double pojme 2 fľaše naraz, čo umožňuje rýchlu a bezpečnú prípravu mlieka pre dve deti. Upravené mlieko aj materské mlieko môžete zohriať. 6 praktických funkcií prispôsobí teplotu prístroja konzistencii jedla a umožní vám rozmraziť alebo ohriať polievku. Thermup Double navyše udržuje teplotu 24 hodín , takže môžete svojmu dieťatku podávať teplé mlieko kedykoľvek počas dňa aj noci.

pod_2_

Zdravé a bezpečné

Termostat a poistka zaisťujú prístroj proti prehriatiu. V prípade, že v nádrži nie je voda alebo je teplota príliš vysoká, Thermup Double sa automaticky deaktivuje . Keďže dostupná sterilizácia vám umožní zabiť 99,9 % baktérií, môžete sa postarať o hygienu detského príslušenstva. Bezpečná výroba bez bisfenolu A je tiež znakom starostlivosti o zdravie dieťaťa. Výrobok spĺňa požiadavky smerníc EÚ.

thermup_double_lifestyle

Užívateľsky prívetivý dotykový panel

Priehľadný panel uľahčuje používanie. Všetko, čo musíte urobiť, je naliať vodu do zásobníka, vložiť potraviny do koša a zvoliť vhodný program, ktorý prispôsobí teplotu druhu ohrievaného jedla. O ukončení práce vás informuje LED svetlo. Thermup Double udržuje vhodnú teplotu, kým nie je deaktivovaný. Ohrievač fliaš Lionelo Thermup Double je funkčné zariadenie, ktoré príde vhod, keď sa staráte o jedno alebo dve bábätká. Kôš s držiakom vám pomôže vybrať horúcu fľašu alebo pohár bez rizika obarenia. Praktická sterilizačná nádoba je zárukou čistoty a skvele sa osvedčí na rýchle zahriatie. Produkt je napájaný káblom z elektrickej zásuvky.

Rozmery:

CARE__Thermup_Double

Dodatočné parametre

Kategória: Sterilizátory a ohrievače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: