Autosedačka Lionelo Lars i-size 100-150 cm

Kód: 6509/GRA 6509/TUR 6509/CAN 6509/SPO Zvoľte variant
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
59,10 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Lionelo Lars i-Size

Lars i-Size je univerzálna autosedačka v súlade s prísnou normou R129. Vďaka tomu spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Predstavený model je určený na montáž FWF, teda v smere jazdy. Sedačka sa upevňuje pomocou trojbodových bezpečnostných pásov, vďaka čomu je vhodná do každého automobilu. Lars i-Size Black Grey je určená pre výškovú skupinu 100-150 cm. Široké sedadlo potiahnuté EPE penou, ergonomické podrúčky a nastavenie opierky hlavy do 10 polôh zaručujú, že autosedačka je nielen bezpečná, ale aj pohodlná. Opierka hlavy je navyše vystužená penou Memory Foam, ktorá chráni najcitlivejšie miesta - hlavu a krčnú chrbticu.

Čím sa odlišuje:
  • Montáž FWF (v smere jazdy)
  • Opierka hlavy vystužená penou Memory Foam
  • Univerzálna montáž – vhodná do každého automobilu
  • Nastavenie opierky hlavy do 10 polôh
  • Široké, pohodlné sedadlo

LO_Lars_i_Size (3)

Najvyšší bezpečnostný štandard

Lars i-Size je predovšetkým autosedačka, ktorá spĺňa aj tie najprísnejšie bezpečnostné normy. Testovaná pri nárazoch sa vyznačuje pokročilou bočnou ochranou, zameranou na ochranu hlavy a krčnej chrbtice dieťaťa. Opierka hlavy autosedačky je vystužená penou Memory Foam, ktorá, vďaka svojej elasticite, dokonale tlmí preťaženie. Lars i-Size má tiež charakteristické zelené vodítka, ktoré ukazujú, ako správne namontovať autosedačku. Postarali sme sa aj o pokročilú bočnú ochranu, ktorá tvorí dodatočnú ochrannú vrstvu.

GRAFIKA 2 (8)

GRAFIKA 5 (5)

Jednoduchá a intuitívna montáž

Vieme, že autosedačka je výrobok, ktorý sa používa každý deň, preto sme si dali záležať na jednoduchej a intuitívnej montáži. Lars i-Size je univerzálny model - hodí sa do každého automobilu. Autosedačka sa upevňuje pomocou trojbodových bezpečnostných pásov ak správnemu pripútaniu dieťaťa pomôžu zelené vodítka, ktoré označujú miesto zapnutia pásov. Model je určený na montáž v smere jazdy (FWF). Za zmienku stojí aj možnosť odopnutia operadla, vďaka čomu sa autosedačka ľahko skladuje.

GRAFIKA 3 (12)

Pohodlie aj na najdlhších cestách

Autosedačka Lars i-Size dbá nielen na bezpečnosť, ale aj na ergonómiu malého cestujúceho. Široké a pohodlné sedadlo prispieva k tomu, že dieťa má vhodné množstvo priestoru. Celok je navyše potiahnutý EPE penou, ktorá zvyšuje pohodlie. Zase pohodlné podrúčky nielen zaisťujú ergonómiu, ale tiež udržujú pás v správnej polohe.

GRAFIKA 4 (8)

Rastie spoločne s dieťaťom

Lars i-Size je autosedačka, ktorá rastie spoločne s dieťaťom. Nastavenie opierky hlavy do 10 polôh spôsobuje, že konštrukcia autosedačky sa mení podľa potrieb malého cestujúceho. Výšku opierky hlavy môžete zmeniť pomocou jednej ruky.

GRAFIKA 1 (8)

Dodatočné parametre

Kategória: Autosedačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: