Autosedačka Lionelo Hugo ISOFIX i-size 100-150 cm

Kód: 6512/LEA2 6512/LEA 6512/PIN 6512/SPO Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
69 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Lionelo Hugo i-Size je autosedačka, ktorá rastie spoločne s dieťaťom - je určená pre výškovú skupinu 100-150 cm, teda asi od 4 do 12 rokov. Špeciálne bezpečnostné systémy, v súlade s prísnou normou R129, zaisťujú najvyšší štandard prevedenia výrobku. Hugo i-Size sa vyznačuje univerzálnym spôsobom montáže – je možné používať ako systém ISOFIX , tak aj samotné bezpečnostné autopásy. Pre väčšiu bezpečnosť má autosedačka pokročilú bočnú ochranu a zosilnenú opierku hlavy s penou Memory Foam. Nastavenie opierky hlavy do ôsmich polôh a široké sedadlo umožňujú prispôsobiť autosedačku meniacim sa potrebám malého cestujúceho.   

Čím sa vyznačuje:
  • Rastie spoločne s dieťaťom (100-150 cm) 
  • Vyhovuje požiadavkám normy i-Size
  • Zosilnená bočná ochrana
  • Montáž v polohe FWF (v smere jazdy)
  • Univerzálny upevňovací systém – ISOFIX a bezpečnostné pásy alebo iba bezpečnostné pásy
  • Snímateľné a prateľné čalúnenie

LO_Hugo_i_Size (1)

Jednoduchá a intuitívna montáž

O účinnosti autosedačky rozhoduje predovšetkým správna montáž. Preto, aby sme vyšli v ústrety potrebám rodičov, je  Hugo i-Size  nielen kompatibilný so systémom ISOFIX, ale je možné ju tiež namontovať pomocou trojbodových bezpečnostných autopásov. Vďaka tomu je autosedačka vhodná pre každý typ automobilu. Charakteristické zelené vodítka ukazujú rodičovi, ako správne pripútať dieťa bezpečnostnými pásmi, zatiaľ čo systém ISOFIX má špeciálne označenie, ktoré zmenou farbou informuje o správnom pripevnení autosedačky.  

GRAFIKA_4

GRAFIKA_5

Pohodlie aj na najdlhších cestách

S ohľadom na pohodlie dieťaťa bola celá autosedačka - sedadlo . bočné strany a opierka hlavy – potiahnutá EPE penou, ktorá zvyšuje pohodlie pri cestovaní. Navyše na sedadle bol použitý sieťovaný materiál, ktorý zaručuje dobrú cirkuláciu vzduchu. Vzhľadom na meniace sa potreby rastúceho dieťaťa má Hugo i-Size široké, pohodlné sedadlo, ktoré zaisťuje nielen ergonómiu, ale je kľúčové pre pohodlie starších detí. K tomu pohodlné podrúčky, ktoré udržujú pás v správnej polohe. 

GRAFIKA 3 (9)

GRAFIKA_6_1

Rastie spoločne s dieťaťom

Autosedačka je navrhnutá pre montáž v smere jazdy (FWF). Je určená pre výškovú skupinu 100–150 cm. Vo výškovom rozsahu 100–150 cm je možné Hugo i-Size namontovať pomocou systému ISOFIX a trojbodových bezpečnostných autopásov alebo iba s bezpečnostnými pásmi. Zase v rozsahu 135–150 cm je možné využiť podsedák. Nastavenie opierky hlavy do 8 polôh uskutočniteľnej jednou rukou prispieva k tomu, že je možné jednoducho prispôsobiť polohu autosedačky požiadavkám rastúceho dieťaťa . 

GRAFIKA_1_1

Rozmery :

GRAFIKA_8

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: I-Size 100 - 150 cm
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: