Lionelo postieľka Leonie Plus Grey Stone

Kód: 11851
Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
133,60 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvé mesiace života dieťaťa sú nesmierne dôležitým obdobím ako pre dieťa, tak aj pre rodičov. Je to doba plná nových výziev, objavov a nezabudnuteľných okamihov. Výber vhodnej postieľky pre dieťa zohráva kľúčovú úlohu. Správne navrhnutý a funkčný nábytok nielen vytvára bezpečné miesto na spanie, ale taktiež uľahčuje každodenné činnosti spojené so starostlivosťou o dieťa. V reakcii na potreby moderných rodičov sme vyvinuli detskú postieľku Lionelo Leonie Plus Grey Stone 3 v 1, ktorá je kombináciou troch mimoriadne praktických funkcií: prístelky, kolísky a samostatnej detskej postieľky.

LO_Leonie_Plus (10) (4)

Postieľka s funkciou kolísky

Novorodenec je po príchode na svet zvyknutý na podmienky v matkinom lone, okrem iného na rovnomerné hojdanie, ktoré sa stalo jeho prirodzeným bezpečným prostredím. Batoľatá milujú jemné hojdanie, ktoré im umožňuje rýchlo sa upokojiť a pokojne zaspať.

Postieľka Lionelo Leonie Plus je reakciou na tieto potreby – má totiž vstavanú funkciu kolísky, ktorá jemne a pokojne umožňuje hojdať dieťa a uviesť ho do blaženého stavu odpočinku. Používanie funkcie kolísky je veľmi jednoduché, blokovacie tlačidlá sú na dobre dostupnom mieste, vďaka čomu stačí ľahký pohyb na ich posunutie a spustenie alebo zastavenie hojdania. Výnimočná konštrukcia umožňuje zachovať stabilitu matraca pri hojdaní. Na rozdiel od štandardných výrobkov tohto typu, kde sa matrac na sklzoch hojdá a môže stratiť svoju úroveň, sa naša kolíska pohybuje vodorovne. Vďaka tomu zaisťujeme vášmu dieťaťu úplné bezpečie a pohodlné podmienky na spánok.

LO_Leonie_Plus (4)

GRAFIKA 1 (13)

Penový matrac T25 s poťahom na zips

Kvalitný matrac je kľúčovým prvkom zdravého spánku! Preto sme v postieľke Lionelo Leonie Plus použili penový matrac T25, ktorý zaisťuje optimálne podoprenie detského tela pri spánku. Matrac sa vyznačuje výbornou pružnosťou a primeranou tvrdosťou. Pre zaistenie ľahkej starostlivosti a hygieny je matrac vybavený poťahom zapínaným na pohodlný zips, ktorý môžete kedykoľvek zložiť a vyprať.

GRAFIKA 2 (5)

Prístelka a voľne stojaca postieľka

Postieľka Lionelo Leonie Plus sa prispôsobuje potrebám rodiny v rôznych situáciách. Vďaka odopínateľnej bočnici a montážnym popruhom je možné postieľku používať v režime co-sleeping čiže spoločného spania s dieťaťom. Táto funkcia nielen umožňuje úzky kontakt s dieťaťom v noci, ale taktiež podporuje vývoj silnejších citových väzieb. A je skrátka veľmi pohodlná pre rodičov, uľahčuje nočnú starostlivosť a dojčenie. Výškové nastavenie postieľky umožňuje presné prispôsobenie úrovni postele rodičov a zaručuje pohodlie pre obe strany.

Okrem toho sa postieľka Lionelo Leonie Plus dá používať ako samostatná nezávislá detská postieľka. Stačí namontovať bočnicu a mať radosť z priestoru vytvoreného špeciálne na pohodlný spánok dieťaťa. Táto funkcia poskytuje súkromie a bezpečnosť v jednom.

LO_Leonie_Plus (7)

GRAFIKA 4 (7)

Mobilita a pohodlie vďaka gumovým kolieskam

Postieľka Lionelo Leonie bola vybavená štyrmi gumovými kolieskami, ktoré sú dôležitým komfortom. Nielen uľahčujú premiestňovanie postieľky po miestnosti, ale taktiež umožňujú jej použitie na ľubovoľnom mieste. Vďaka nim je možné postieľku ľubovoľne premiestniť do obývacej izby, kuchyne alebo inej miestnosti a zaistiť tak dieťaťu neustálu blízkosť bez toho, aby bolo potrebné vzdať sa pohodlia. Nielen zaručujú plynulé premiestnenie, ale tiež chránia podlahu proti poškriabaniu alebo poškodeniu. To je obzvlášť dôležité pre drevené alebo jemné povrchy. Vďaka tomu sa postieľka stáva praktickým spoločníkom pri každodennej starostlivosti o dieťa, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

GRAFIKA 6 (2)

Premyslené a funkčné riešenia pre výnimočné pohodlie

Postieľka Lionelo Leonie Plus má mnoho pokročilých funkcií, ktoré výrazne uľahčujú starostlivosť o dieťa. Nastavenie uhla sklonu matraca do dvoch úrovní je užitočné najmä v prípade problémov s refluxom alebo nádchou u dieťaťa a zaisťuje pohodlie a pokojný spánok. Veľké sieťované vložky zaisťujú vynikajúce vetranie, čo je kľúčové pre udržanie optimálnych podmienok spánku. Navyše sieťované vložky umožňujú ľahké pozorovanie dieťaťa zo všetkých strán, čo umožňuje neustálu kontrolu a reakciu na potreby batoľaťa. Celý poťah postieľky môžete sňať a vyprať v ruke. Poslednou časťou, ktorá stojí za zmienku, je veľmi veľký kôš na príslušenstvo umiestnený pod postieľkou. Tento praktický doplnok je skvelým miestom na uloženie plienok, oblečenia, hračiek a ďalších nevyhnutných doplnkov pre dieťa. Vďaka tomu je všetko vždy po ruke a priestor okolo postieľky zostáva usporiadaný a uprataný.

GRAFIKA 8 (3)

GRAFIKA 3 (9)

Rozmery :

GRAFIKA 9

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné postieľky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: