Lionelo cestovná postieľka LUNA 2v1

Kód: 6590/BEI 6590/GRE Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
105,80 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Vekový rozsah od 0m+
Rozsah hmotnosti do 9 kg
Rozmery 97x62x73-87cm
Hmotnosť produktu 8 kg
Normy EN 1130
EN 16890

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lionelo Luna - postieľka na spanie a voľne stojaca postieľka

Jednou zo základných potrieb každého dieťaťa je pocit bezpečia. Zabezpečí vám to blízkosť rodiča, o čo sa môžete postarať aj v noci! Spoločné spanie s batoľaťom, alebo takzvané spoločné spanie , má mnoho výhod. Okrem iného ovplyvňuje pokojnejší spánok a pomáha budovať puto medzi dieťaťom a rodičom. Prináša výhody pre každého – nočných potuliek sa môžete vzdať v prospech kŕmenia v posteli, čím získate vzácne minúty spánku. Praktizovanie tejto metódy umožňuje detská postieľka Lionelo Luna - model, ktorý funguje ako postieľka na spanie a samostatne stojaci kus nábytku, s ktorým sa dá ľahko túlať po dome.

Riešenia pre pragmatických rodičov

Detská postieľka Lionelo Luna je voľbou pre nadšencov praktických riešení! Produkt môžete považovať za doplnok alebo ako samostatný kus nábytku. Je venovaná batoľatám od prvého dňa, kým dieťa nezačne samostatne sedieť alebo dosiahne hmotnosť 9 kilogramov . Za jeho zdravý spánok je zodpovedný ergonomický penový matrac, ktorý zaručuje optimálnu oporu jemnej chrbtice a pokojný odpočinok. Za pozornosť stojí aj dizajn. Detská postieľka Lionelo Luna je dostupná v dvoch farbách: jemná béžová piesková a sivá betónová. Každý si tak môže nájsť model, ktorý bude vyhovovať jeho interiéru.

LO_Luna_Grey_Concrete_24

Všetko pre bezpečnosť

Zdanlivo malé veci môžu uľahčiť život – to dobre vieme! Preto bola postieľka Lionelo Luna navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie nielen batoľatám, ale aj dospelým. Výšku matraca je možné nastaviť v 6 úrovniach , takže ho ľahko prispôsobíte svojej posteli. Ďalšou veľkou výhodou produktu je možnosť meniť uhol náklonu , čo sa hodí najmä v prípade nádchy alebo problémov so slintaním.

LO_Luna (6)

S ohľadom na rodičov

Postieľka Lionelo Luna spĺňa normy EN 1130 a 16890. Má stabilnú konštrukciu a sieťované steny pre optimálnu cirkuláciu vzduchu. Umožňujú vášmu dieťaťu pozorovať, čo sa deje okolo neho, zatiaľ čo vy budete dávať pozor na svojho drobca! O hygienu produktu sa môžete jednoducho postarať. Jeho poťah a poťah matraca možno rýchlo sňať a vyprať.

LO_Luna (5)

S vami, kdekoľvek chcete

Postieľka Lionelo Luna má 4 kolieska s funkciou aretácie a váži naozaj málo. Je to kombinácia, ktorá uľahčuje presúvanie produktu - jednu minútu vaše batoľa spí v spálni a ďalšiu naň môžete dohliadať, zatiaľ čo sa budete venovať domácim prácam v úplne inej miestnosti. Za povšimnutie stojí aj priestranný kôš, kde si môžete uložiť potrebné príslušenstvo a ľahšie nájsť to, čo práve potrebujete.

LO_Luna (10)

Rozmery:

_eczka_Luna     

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné postieľky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: