Lionelo bezpečnostná zábrana TRUUS Slim LED

Kód: 6728/GRE 6728/WHI Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
46,90 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Hmotnosť produktu 6 kg
Certifikáty EN 1930:2011

 

Detailné informácie

Podrobný popis

24-hodinová bezpečnosť

Truus Slim LED Safety Barrier bola vytvorená tak, aby rodičia mohli vedome definovať zónu, v ktorej sa môže batoľa pohybovať. Výrobok je vybavený LED svetlom so súmrakovým senzorom . Keď senzor zaznamená, že sa v miestnosti stmieva, aktivuje diódu, ktorá osvetlí zábradlie, vďaka čomu je v tme viditeľné. Svetlo vydrží na jednu AAA batériu až 240 hodín.

truus-slim-led-white-01

Jednoduchá inštalácia a veľký rozsah veľkostí

Truus Slim LED Barrier sa veľmi jednoducho inštaluje. Nevyžaduje vŕtanie do stien alebo zárubní, pretože je predinštalovaný a vďaka širokej škále rozmerov od 75 do 85 centimetrov vyhovuje požiadavkám rôznych dverí. Je tiež možné pripevniť nadstavce na zväčšenie inštalačnej šírky na 105 centimetrov.

bramka-truus-slim-led-02

Vysoká úroveň bezpečnosti

Výrobok využíva dvojitý bezpečnostný otvárací mechanizmus. Prechod je možný len po stlačení tlačidla a zdvihnutí dverí. Zaoblené hrany Truus Slim LED zabraňujú riziku odrenín a porezaní, keď sa batoľa pokúša otvoriť zábranu. Bezpečnostná brána prešla radom interných kontrol a testov v nezávislom certifikačnom laboratóriu SGS. Výrobok spĺňa všetky požiadavky európskej bezpečnostnej normy EN 1930.

truus-slim-led-white-06

Jednoduché a pohodlné použitie

Výrobok je vybavený funkciou automatického zatvárania, ktorá je užitočná najmä vtedy, keď sa zábrana nedá zatvoriť manuálne. Otvárať sa dá aj v oboch smeroch a funkcia AutoStop uzamkne dvere pri otvorení o viac ako 90°. Truus Slim LED má zaoblený prah s výškou 1,5 centimetra a oddelený priestor pre podlahovú lištu, čo uľahčuje montáž produktu na podlahu.

 

Rozmery:

bramki-truus-wymiary

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zábrany
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: