Lionelo bezpečnostná zábrana TRUUS Slim

Kód: 6725/FIA 6725/BIE 6725/TYR 6725/GRE 6725/BEI 6725/BLA Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
45,90 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Hmotnosť produktu 6,38 kg
Certifikáty EN 1930:2011

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečnosť a pohodlie

Bábätká radi navštevujú každý kút domu. Vďaka bráne Truus Slim majú rodičia vždy istotu, že dieťa je pre nich v bezpečnom priestore a nie je ohrozené. Brána je montovaná na tlak , takže nie je potrebné vŕtať otvory. Vďaka vysokej kvalite materiálov je inštalácia bezpečná a odolná. Vďaka silikónovým prelisom nezanecháva Truus Slim na zárubni žiadne stopy.

LO_Truus Slim (5)

Dvojitá istota

Mechanizmus znemožňuje otvorenie brány jedným tlačidlom - súčasne je potrebné zdvihnúť dvere . Vďaka tomu nehrozí, že by šikovný drobec bránu sám otvoril. Pre bezpečnosť detí je brána Truus Slim bez ostrých hrán . Úplne eliminuje riziko možného zranenia.

LO_Truus Slim (3)

Vysokokvalitný materiál

Brána Truus Slim je vyrobená z prvotriedneho kovu, ktorý zaisťuje neuveriteľnú odolnosť. Truus Slim je produkt na roky! Baby gate prešla viacstupňovým overovaním - prešla ako radom interných kontrol, tak aj testami v nezávislom certifikačnom laboratóriu - SGS. Plný súlad s európskou bezpečnostnou normou EN 1930 .

LO_Truus Slim (4)

Samosvorná funkcia

Brána sa pri otvorení pomaly automaticky zatvára. To je užitočné najmä vtedy, keď rodič drží dieťa napríklad v náručí. Po otvorení brány o uhol väčší ako 90 stupňov zostáva brána otvorená a sama sa nezatvára. Zábrana sa otvára na obe strany , vďaka čomu je vhodná pre akékoľvek usporiadanie bytu a nábytku.

LO_Truus Slim (2)

Rozmery:

bramki-truus-wymiary

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zábrany
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: