Lionelo elektronická videoopatrovateľka BABYLINE 6.2

Kód: 6884
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
109,80 €
Skladom
Komunikácia Obojsmerná
Rozhodnutie 1920*1080 px
Obnovovacia frekvencia 50 Hz / 60 Hz
Uhol pohľadu 110'
Prenos Wi-Fi 2,4 GHz
Zdroj 5 V / 1,5 A
Typ batérie Li-ion
Kapacita batérie 3600 mAh
Čas práce batérie 8h
Rozsah nočného režimu Áno
Systém energetického manažmentu VOX
Upozornenia Pripomenutie kŕmenia 2,5h; 3h; 3,5 h; 4h; 4,5h; 5h; 5,5 hod
Teplotný senzor Áno
Uspávanky Áno

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronická opatrovateľka Lionelo Babyline 6.2

Máme dokonalé riešenie pre tých, ktorí chcú stihnúť domáce práce alebo len relaxovať bez toho, aby spustili svoje milované bábätko z dohľadu . Ako odpoveď na potreby mobilných rodičov sme vytvorili elektronickú opatrovateľku Lionelo Babyline 6.2. Tento jedinečný produkt vám umožní vytvoriť plne mobilnú súpravu, ktorú môžete napájať pomocou powerbanky. Priložená špeciálna spona vám umožní upevniť ho kdekoľvek, napríklad vedľa postieľky, na okraj stola alebo nočnej lampy.

MicrosoftTeams-image_21__1
Babyline_6-2 

Záleží nám na vašom pokoji a bezpečnosti vášho dieťaťa

Zariadenie je vybavené veľkým, dobre čitateľným 12,7 cm displejom s rozlíšením FullHD . Vysoká obnovovacia frekvencia poskytuje plynulý obraz bez oneskorenia. Dosah elektronickej opatrovateľky je 40 metrov v interiéri a 200 metrov na voľnom priestranstve. Alarm vás bude okamžite informovať, ak zariadenie stratí dosah. Špeciálny snímač okolitej teploty signalizuje, keď teplota klesne pod 18'C alebo stúpne nad 30'C .

MicrosoftTeams-image_24_ 

Moderné riešenia

Elektronická opatrovateľka Lionelo Babyline 6.2 funguje obojsmerne . Zariadenie vás bude okamžite informovať, keď zaznamená zvuk, napríklad plač dieťaťa. Vy vidíte a počujete dieťa, ale dieťa počuje aj vás. Ak vás bude potrebovať, bude počuť váš hlas ešte skôr, ako sa objavíte vedľa. Produkt umožňuje aktivovať 8 zvukov: 4 uspávanky a 4 zvuky prírody na upokojenie a upokojenie dieťaťa . Hlasitosť a jas si môžete nastaviť podľa svojich preferencií. A čo viac, môžete si nastaviť špeciálny časovač, ktorý vám pripomenie, kedy je čas na kŕmenie.

MicrosoftTeams-image_23_ 

Nestrácajte čas

Priestranná lítium-iónová batéria zaručuje dlhú prevádzkovú dobu až 8 hodín . Režim VOX odosiela potrebné upozornenia a je zodpovedný za šetrenie batérie. Aktivuje obrazovku, keď sa dieťa hýbe alebo plače. Dovtedy je obrazovka prázdna, takže zariadenie šetrí batériu. Každý pohyb vášho milovaného drobca navyše môžete zaznamenať na pamäťovú kartu microSD. S elektronickou opatrovateľkou Lionelo Babyline 6.2 môžete spárovať až 4 kamery. Zariadenie je predkonfigurované, takže ho stačí zapnúť a vybrať jazyk, v ktorom ho chcete ihneď používať .

MicrosoftTeams-image_20__1

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické opatrovateľky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: