Lionelo elektronická videoopatrovateľka BABYLINE 8.3

Kód: 6743
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
119,90 €
Skladom

· Obrazovka: 5” TFT LCD monitor
· Rozlíšenie fotoaparátu: 1920 x 1080 px
· Digitálna 2,4 GHz RF bezdrôtová metóda prenosu
· Otočná kamera: horizontálne 355°, vertikálne: 90°
· Dosah nočného videnia: až 5m, 6 IR LED
· Pozorovací uhol: 110°
· Napájanie monitora/kamery: 5V 1A
· Až 8 hodín prevádzky na batérie
· 3600 mAh lítium-iónová batéria zabudovaná v monitore

Detailné informácie

Podrobný popis

LOC_Babyline_8_3_White (5)

Babyline 8.3 je moderná elektronická pestúnka, ktorá zaisťuje viacúrovňovú podporu pre každého rodiča. Veľká 5-palcová obrazovka vo Full HD rozlíšení zaručuje vysoko kvalitný obraz, takže vám neunikne žiadny detail. Zase funkcia náhľadu 360° umožní kontrolovať celé okolie. Babyline 8.3 je tiež výborný pomocník pri starostlivosti o dieťa – okrem monitorovacej funkcie má aj senzor, ktorý vás bude informovať, pokiaľ teplota v miestnosti nejakým spôsobom prekročí nastavený rozsah. K tomu sada vopred nahraných uspávaniek, šumov a zvukov prírody – účinne upokojí každé malé dieťa. Vstavaný alarm rozsvieti obrazovku kamery, keď zariadenie zaznamená zvuky vychádzajúce z detskej izby, takže môžete rýchlo skontrolovať, čo sa v miestnosti deje.

Babyline_8-3_1

Záruka bezpečnosti

Dosah až 40 metrov v budove a 200 metrov vonku znamená, že keď ste v inej izbe, môžete sledovať, čo sa deje s vašim dieťaťom. Pokiaľ dôjde z akéhokoľvek dôvodu k strate pripojenia, okamžite vás o tom bude informovať špeciálny alarm. Inteligentný systém upozornenia a úspory energie VOX rozsvieti obrazovku, akonáhle detekuje akýkoľvek zvuk v detskej izbe. Objemná batéria s kapacitou 3600 mAh zaručuje až 8 h nepretržitej prevádzky a automatické stmievanie obrazovky navyše zaisťuje úsporu energie.

GRAFIKA_2

LOC_Babyline_8_3_White (2) (2)

Pomoc pre rodičov

Babyline 8.3 je nielen zariadenie na monitorovanie, ale aj neoceniteľná podpora pre každého rodiča. Naša opatrovateľka má databázu zvukov, ktoré vám pomôžu upokojiť dieťa – 4 uspávanky, 2 druhy šumov a zvuky prírody. Zase systém pripomenutia času kŕmenia a správy o načítaní teploty (keď jej hodnota klesne pod 18 alebo prekročí 30 °C) vám umožní mať všetko pod kontrolou. Navyše je tu obojsmerná komunikácia, vďaka ktorej môžete dieťa upokojiť ešte pred príchodom do izby.

GRAFIKA_4

Vysoká kvalita obrazu

Veľká 5-palcová obrazovka vo Full HD rozlíšení vám zaistí dokonalý prehľad o tom, čo sa s vašim dieťaťom deje. Zase funkcia otáčania kamery umožňuje pozorovať celé okolie z vtáčej perspektívy 360 °. Pokiaľ vám to nestačí, môžete Babyline 8.3 spárovať až so 4 ďalšími kamerami, vďaka čomu získate náhľad na celý byt a deti v rôznych izbách. Pre ďalšie uľahčenie každodenného používania je možné kameru ovládať na diaľku – môžete ju otáčať pomocou monitora.

LOC_Babyline_8_3_White (3)

GRAFIKA_6

Uchovávajte spomienky Babyline 8.3 nielen zaručuje vysokú kvalitu obrazu, ale taktiež umožňuje ukladať záznamy. Maximálna kapacita karty je 128 GB – môžete sledovať nielen záznamy z kamery, ale aj obraz z monitora. Navyše konkrétny záznam môžete nájsť podľa dátumu a času, vďaka čomu bude každý prelomový okamih zvečnený. Pre ešte väčšie pohodlie má Babyline 8.3 otvor ¼” v základni kamery, ktorý jej umožňuje pripevniť k ďalšiemu držiaku.

GRAFIKA_7

Rozmery:

GRAFIKA_5

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické opatrovateľky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: