Autosedačka Lionelo Braam I-size 40-150 cm 0-36 Kg

Kód: 6485/STO 6485/CAR Zvoľte variant
Akcia Novinka
1 hodnotenie
Značka: Lionelo
197 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Autosedačka Lionelo Braam i-Size

A utosedačka Lionelo Braam i-Size spĺňa požiadavky najprísnejšej bezpečnostnej normy i-Size, čo zaručuje dokonalú ochranu dieťaťa od narodenia až do výšky 150 cm . Jednoducho a bezpečne ju namontujete pomocou systému ISOFIX a stabilizačnej nohy. Vyhradené bezpečnostné systémy chránia dieťa pri jazde a premyslené konštrukčné riešenia zaisťujú pohodlie pri cestovaní. Okrem toho naša autosedačka dbá aj na pohodlie pri používaní pre rodičov - funkcie otáčania o 360 ° EasyTurn určite ocení každý! Vďaka širokým možnostiam nastavenia a namontovania autosedačky v smere a proti smeru jazdy si môžete byť istí, že tento model bude spoľahlivý v každej fáze života malého dieťaťa.

 

Bezpečnosť je najdôležitejšia

Autosedačka Lionelo Braam i-Size spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky i-Size a zaisťuje optimálnu ochranu. Pretože bočné nárazy sú po čelných nárazoch najčastejšou príčinou dopravných nehôd, vybavili sme náš model systémom bočnej ochrany a opierkou hlavy v technológii Tri-Guard (kombinácia troch rôznych vrstiev materiálov, vrátane EPS polystyrénu a pamäťovej peny Memory Foam, vyznačujúca sa mimoriadnou pružnosťou). Škrupina je vyrobená z PP a HDPE plastu vystužená oceľovými prvkami, ktoré zvyšujú štrukturálnu integritu autosedačky. Vďaka tomu autosedačka tlmí preťaženie, rozptyľuje silu nárazu tak, aby v maximálnej miere chránila hlavu, krk a ramená dieťaťa.  

GRAFIKA 1c

Model je integrovaný do základne so systémom ISOFIX a stabilizačnou nohou vrátane indikátora správnej montáže. Podľa odporúčaní odborníkov odporúčame prepravovať dieťa proti smeru jazdy čo najdlhšie, ako je to možné, a autosedačka Braam i-Size umožňuje montáž RWF až do veku 4 rokov (105 cm) . Cestovanie v smere jazdy je možné od 76 do 150 cm. 

GRAFIKA 3_3

Pohodlie pri cestovaní v každom veku

Autosedačka Lionelo Braam i-Size Black Carbon rastie spoločne s dieťaťom. Bude vám slúžiť od narodenia dieťaťa až do asi 12 rokov. Pohodlie najmenších detí zaisťujú špeciálne redukčné vložky, ktoré vypĺňajú autosedačku a splošťujú polohu dieťaťa, zaručujú tak fyziologicky správnu polohu tela. Z dôvodu správneho vetrania a prúdenia vzduchu sme vložky vybavili systémom Dri Seat . Vďaka piatim pohodlným sklonom operadla v polohe v smere jazdy aj proti smeru jazdy zaisťuje autosedačka Braam i-Size dieťaťu neporovnateľné pohodlie pri cestovaní bez ohľadu na to, či práve sleduje okolie za sklom, alebo spí. Sklon operadla umožňuje taktiež nastaviť optimálne uhly náklonu pre najmenších cestovateľov. Použitie antirotačného rámu zaisťuje viac priestoru pre nohy. Súprava ochranných a protišmykových vypchávok na ramenných pásoch a na stredovej spone chráni jemnú pokožku dieťaťa proti nadmernému tlaku. 

GRAFIKA 12_1

GRAFIKA 7_4

Pre pohodlie o niečo väčších detí je sedadlo potiahnuté EPE penou. Konštrukcia samotného sedadla je dostatočne široká, aby sa doň zmestili väčšie deti, a nastavenie opierky hlavy do 14 polôh ju prispôsobí veľkosti dieťaťa.

GRAFIKA 6_3

 
GRAFIKA 8_3

Pamätáme na pohodlie rodičov

Každý rodič určite ocení jednoduchosť manipulácie, ktorú zaisťuje okrem iného praktická funkcia otáčania o 360 ° EasyTurn, vďaka ktorej je upevnenie dieťaťa v autosedačke a vybratí z vozidla jednoduché a pohodlné . Funkcia funguje bezchybne vďaka konštrukcii základne s antirotačným rámom – autosedačka nemá totiž žiadny kontakt so sedadlom vozidla. Otáčanie autosedačky uľahčuje aj správne zaistenie dieťaťa pomocou 5bodových bezpečnostných pásov. Výškové nastavenie opierky hlavy integrovanej do nastavenia výšky ramenných pásov umožňuje ľahké a presné prispôsobenie autosedačky rastúcemu dieťaťu. Okrem toho mechanizmus nastavenia vnútorných pásov umožňuje ich natiahnutie jedným ťahom ruky. Magnetické zámky na pásy uľahčujú uloženie a zapnutie dieťaťa v autosedačke. Všetko pre to, aby cesta vozidlom bola bezpečná a príjemná pre celú rodinu

GRAFIKA 2_4

Dodatočné parametre

Kategória: I-Size 40 - 150 cm
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: