Auto na diaľkové ovládanie Overmax X-Hooligan

Kód: 6873
Neohodnotené
Značka: Overmax
145 €
Skladom
 • Rozsah 100 m
  Maximálna rýchlosť 50 km/h
  Drive 4x4
  Pneumatiky Pružné, so špeciálnym dezénom
  Batéria 1800 mAh
  Životnosť batérie Až 40 minút
  Mierka 1:10
  Napájanie diaľkového ovládania 3x AA batérie
  Príslušenstvo nabíjací kábel,
  diaľkové ovládanie,
  2 x akumulátor,
  manuál,
  záručný list,
  sada náradia

Detailné informácie

Podrobný popis

Hooligan

Čas na profesionálnu off-road rally s Overmax X-Hooligan

Ste pripravení na veľké vzrušenie? Držte sa pevne, pretože s príchodom Overmax X-Hooligan je koniec nevinným jazdám! Je to skutočný profesionál medzi RC autami s veľkou pevnou konštrukciou. Auto je spoľahlivé a rýchle a trimre použité na ovládači umožňujú náhle zákruty . Dve priložené batérie (1800 mAh každá) pre až 40 minút špičkovej zábavy. Zistite o tom viac!

Overmax X-Hooligan — RC auto

Výkonný motor a pohon všetkých štyroch kolies

RC auto Overmax X-Hooligan sa rýchlo rozbehne a perfektne zvláda cestu a prekonáva pokročilé prekážky. Nebojí sa takmer kolmých stúpaní ani náhlych zmien povrchu vozovky. Vyskúšajte to v náročných podmienkach – na piesku a blate – a budete ohromení tým, čo dokáže ! Motor kefy s chladičom umožňuje RC autu plynule reagovať na manévre a rýchlo zrýchľovať s nízkou spotrebou energie . Príslušné bezpečnostné prvky zaisťujú, že sa počas pretekov neprehrieva a nestráca výkon.

Vysokovýkonné odpruženie Overmax X-Hooligan

Auto má nezávislé pružinové odpruženie a kovovú ochranu spodku. Tento dizajn zaručuje úspešné jazdy v akomkoľvek teréne . A čo viac, pruženie si môžete upraviť nastavením tlmenia nárazov a výšky karosérie. Veľké protektorované pneumatiky s priemerom 10 cm umožňujú zdanlivo nemožné, ako je skákanie alebo stúpanie pod uhlom 45° .

Overmax X-Hooligan — RC auto
Overmax X-Hooligan — RC auto

Ľahké a robustné puzdro

Prachotesná konštrukcia zaisťuje životnosť motora aj po opakovaných terénnych rally . S Overmax X-Hooligan môžete ľahko prekonať blatisté kaluže, ale nepokúšajte sa jazdiť vo vode – na ceste sa cítite oveľa lepšie. Robustné a pružné materiály chránia auto pred poškodením pri kolízii alebo páde.

Máte to pod kontrolou!

Pohodlný a presný ovládač vám umožní naplno si užiť možnosti, ktoré ponúka Overmax X-Hooligan. Vďaka použitiu vyžínačov môžu auto riadiť ľudia s rôznymi skúsenosťami a zručnosťami . Použite ich na nastavenie rýchlosti, úrovne výkonu a krútenia. Uľahčia tiež voľnú výmenu rúk. Nápadné LED osvetlenie robí auto perfektne viditeľným za súmraku alebo zamračeného dňa .

Overmax X-Hooligan — RC auto

Dodatočné parametre

Kategória: RC modely áut
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: