Auto na diaľkové ovládanie Overmax X Monster 3.0

Kód: 6858
8 hodnotení
Značka: Overmax
75 €
Skladom
 • Rozsah 100 m
  Maximálna rýchlosť 45 km/h
  Pohon 4x4
  Pneumatiky Pružné, so špeciálnym dezénom
  Batéria 2x850 mAh (namontované pod telom)
  Životnosť batérie Až 40 min
  Mierka 1:18
  Napájanie diaľkového ovládania 3x AA batérie
  Príslušenstvo USB nabíjací kábel,
  diaľkové ovládanie,
  2 x akumulátor,
  manuál,
  záručný list
  Certifikáty EN 71-1: 2014, TUV

Detailné informácie

Podrobný popis

Monster

Preteky v teréne s RC autom Overmax X-Monster 3.0

Hľadáte nápad na zábavu pri maximálnej rýchlosti? Rozmýšľaš nad novým koníčkom, alebo si už amatérsky RC automobilový pretekár? Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, znamená to, že Overmax X-Monster 3.0 je pre vás ako stvorený. Prinúti vás zúčastniť sa vzrušujúcej jazdy , ktorá dovedie vaše emócie na hranicu možností. Ale predovšetkým sa skvele zabavíte s priateľmi. Čím je výnimočný? Nielen svojou pôsobivou veľkosťou v mierke 1:18 a dosahom až 100 metrov. Je tiež rýchly, agilný a spoľahlivý . Pripravený na preteky?

Overmax X-Monster 3.0 – RC auto
Overmax X-Monster 3.0 – RC auto

Vyberte si kovové RC auto 4×4!

Výhody pohonu všetkých štyroch kolies netreba vysvetľovať. Ak teda snívate o jazde v nerovnom teréne, voľba je jasná. S autom Overmax X-Monster 3.0 RC rýchlo vyrazíte a zrýchlite na rýchlosť až 45 km/h . Vďaka výkonu dvoch batérií s kombinovanou kapacitou 1700 mAh si môžete užívať vzrušujúcu jazdu až 40 minút bez nabíjania .

Pozrite si ich v teréne!

Nezávislé pružinové odpruženie umožňuje Overmax X-Monster 3.0 prekonať akúkoľvek prekážku . Vysokovýkonné, protektorované pneumatiky si poradia s akýmkoľvek terénom, aj náročným. Dodatočné odpruženie pre stabilitu na nerovnostiach . Takže sa musíte naozaj veľmi snažiť, aby ste dostali auto z trate!

Overmax X-Monster 3.0 – RC auto
Overmax X-Monster 3.0 – RC auto

Odolný dizajn Overmax X-Monster 3.0

Vďaka flexibilnému krytu si môžete byť istí, že auto Overmax X-Monster 3.0 RC bude vždy stáť samo. Rozhodli sme sa pre flexibilné, odolné materiály a vystužený, pevný rám. Vďaka tomu je Overmax X-Monster 3.0 extrémne odolný voči nárazom a pádom a masívny predný nárazník ešte viac posilňuje ochranu .

Jednoduché riadenie

Nastal čas na ovládač, pretože to je to, čo používate, aby ste sa cítili ako na skutočných pretekoch s vysokým výkonom. Je pohodlný, výborne sa drží v ruke a ovládače zákruty a plynu uľahčujú a uľahčujú aj ostré zákruty. RC autíčko Overmax X-Monster je perfektný tip na darček pre malých aj veľkých chlapcov

Overmax X-Monster 3.0 – RC auto

Dodatočné parametre

Kategória: RC modely áut
Záruka: 2 roky
Nevypĺňajte toto pole:
I Avatar autora Imi 14.5.2023 14:25
Mekkora a pontos mérete?
Odpovedať