Autosedačka Lionelo BASTIAAN I-size 40-150 cm ISOFIX

Kód: 6473/SPO 6473/GRE2 6473/GRE 6473/PIN Zvoľte variant
Akcia Novinka
47 hodnotení
Značka: Lionelo
125 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

• Autosedačka pre výškovú kategóriu 40-150 cm
• Uchytenie pomocou Isofixu a TOP Tether pásu – obojstranný isofix
• Montáž proti smeru jazdy (do 15 mesiacov) a potom v smere jazdy (do 150 cm)
• Otočná o 360 stupňov – pohodlnejšia manipulácia
• Vložka pre menšie deti
• Výškovo nastaviteľná hlavová opierka
• Polohovanie do 14tich polôh, zvýšená ochrana proti bočnému nárazu Sideprotect
• Rozmery: 46x52x61-80 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Lionelo Bastiaan i-Size

Lionelo Bastiaan i-Size je otočná autosedačka 4 v 1 v súlade s najnovšou normou R129. Široký výškový rozsah – od 40 do 150 cm – prispieva k tomu, že autosedačka vystačí po celú dobu používania – od dojčaťa po staršie dieťa. Použité bezpečnostné systémy zaisťujú najvyšší štandard ochrany, pričom samotná konštrukcia zaručuje pohodlie dieťaťa počas cestovania. Je to tiež model navrhnutý s ohľadom na rodičov, ktorí ho používajú - otočná základňa 360 ° EasyTurn umožňuje jednoduché umiestnenie a vybratie dieťaťa. Zase ISOFIX a popruh Top Tether zaisťujú jednoduchú intuitívnu a predovšetkým správnu montáž. Autosedačku je možné namontovať v smere jazdy a tiež proti smeru jazdy.

LO_Bastiaan_i_Size (2) (1)

Najvyšší bezpečnostný štandard

Norma R129, podľa ktorej bola vyrobená autosedačka, venuje zvláštnu pozornosť pokročilej bočnej ochrane a vystuženiu opierky hlavy. Práve preto má Bastiaan i-Size pevnú, odolnú proti nárazu škrupiny, ktorá bola navrhnutá na dodatočnú ochranu pri bočných nárazoch. Opierka hlavy je vystužená silnou vrstvou peny Memory Foam, ktorá dokonale absorbuje prípadné preťaženie a chráni tak časti tela najviac vystavené zraneniu - hlavu a krčnú chrbticu. Na zvýšenie bezpečnosti Bastiaan i-Size umožňuje prepravovať dieťa v polohe RWF (proti smeru jazdy) až do 4 rokov (105 cm). Deti je možné síce prepravovať v smere jazdy už od výšky 100 cm, ale zmenu polohy odporúčame až po prekročení uvedenej výšky.

GRAFIKA 8

GRAFIKA 7

Jednoduchá a intuitívna montáž

Lionelo Bastiaan i-Size je výrobok, ktorý nielen spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy, ale aj autosedačka prispôsobená potrebám rodičov. Ako ukazujú prieskumy, práve správna montáž má kľúčový význam pri eventuálnej zrážke. Preto sa Bastiaan i-Size montuje pomocou systému ISOFIX a popruhu Top Tether. Oba systémy majú špeciálne označenie, ktoré rodičia informujú o správnej montáži – keď je autosedačka stopercentne správne pripevnená, indikátor zmení farbu z červenej na zelenú. Vo výškovej skupine 100–150 cm je možná aj montáž pomocou systému ISOFIX a bezpečnostných autopásov alebo iba pásov.

GRAFIKA 4

Pohodlie aj na najdlhších cestách

Bastiaan i-Size je autosedačka vhodná na krátke aj dlhé cesty. Postarali sme sa o to, aby dieťa malo pohodlie – autosedačku je možné ľubovoľne prispôsobiť individuálnym potrebám malého pasažiera. Model je vybavený nastavením sklonu operadla do štyroch polôh pri montáži v smere jazdy (FWF) a možnosťou poloľahu v polohe proti smeru jazdy (RWF), vďaka čomu sa autosedačka osvedčí aj pri dlhších cestách. Zase systém nastavenia opierky hlavy bol skonfigurovaný s nastavením pásov, aby bolo možné ľahko prispôsobiť nastavenie autosedačky meniacim sa potrebám rastúceho dieťaťa.

GRAFIKA 2

Rastie spoločne s dieťaťom

Pre pohodlie najmenších detí je autosedačka vybavená redukčnou a bedrovou vložkou so systémom Dri-Seat, ktoré zaisťujú správne anatomické uloženie dieťaťa a primeranú cirkuláciu vzduchu. Bastiaan i-Size je autosedačka, ktorá rastie spoločne s dieťaťom – po vybratí redukčnej vložky má široké sedadlo potiahnuté EPE penou, ktoré zaisťuje pohodlie pri každodenných cestách. Nastavenie opierky hlavy do siedmich polôh umožňuje ľubovoľne prispôsobiť výšku potrebám rastúceho dieťaťa.

GRAFIKA 3

Navrhnutá s ohľadom na rodičov

Vieme, že pripútanie dieťaťa je celkom problém, preto majú naše pásy špeciálny mechanizmus, ktorý umožňuje ich napnutie jednou rukou. Vďaka tomu je možné malé dieťa pripútať rýchlo a bezpečne. S ohľadom na jeho pohodlie sú pásy aj pracka vybavené špeciálnymi vypchávkami, ktoré zabraňujú utieraniu jemnej pokožky dieťaťa. Dôležité je, že autosedačka má otočnú základňu 360 ° EasyTurn, ktorá umožňuje voľne pohybovať autosedačkou pri vkladaní a vyberaní dieťaťa.

GRAFIKA 4_1

Rozmery :

GRAFIKA 9 (4)

Dodatočné parametre

Kategória: Autosedačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: