Lionelo Cora Plus 2 v 1 skladacia vysoká stolička s funkciou naklápania

Kód: 11724/GRE 11724/GRE2 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
117 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedálenská stolička Lionelo Cora Plus 2 v 1

LO_Cora_Plus (2)

V spoločnosti Lionelo sú pre nás rodičia rovnako dôležití ako ich deti. Chceme sa postarať nielen o vašu bezpečnosť a pohodlie, ale aj o rozpočet. Preto v našej ponuke nájdete mnoho riešení 2 v 1, a dokonca 3 v 1. Napríklad Jedálenská stolička Lionelo Cora Plus 2 v 1, ktorá rastie spoločne s dieťaťom a bude ho sprevádzať od narodenia až do 3 rokov.

Jeden výrobok – dve použitia

Sme si vedomí toho, že dieťa priľne k svojim obľúbeným predmetom. Preto sa s našou stoličkou nebude musieť tak rýchlo rozlúčiť. Od prvých dní života bude v nej pohodlne odpočívať ako v lehátku. Pre túto funkciu sme pridali špeciálnu vložku a ergonomické operadlo, ktoré môžete sklopiť do ľahu. To všetko zaistí chrbtici dostatočnú oporu. Keď dieťa dosiahne hmotnosť 9 kg alebo si začne samo sadať, zmeníte vaše lehátko na pohodlnú stoličku s praktickou táckou a začnete budovať spoločné puto pri jedle.

LO_Cora_Plus (18)

S myšlienkou na potreby dieťaťa

Jedálenská stolička Lionelo Cora Plus 2 v 1 bola vybavená 5-bodovými bezpečnostnými pásmi. Sklon opierky nôh a operadla môžete nastaviť výberom z troch úrovní. Tácku môžete oddialiť alebo priblížiť k dieťaťu, v závislosti od potrieb. V sade nájdete aj hrazdičku s tromi senzorickými príveskami, ktoré dieťa úspešne zamestnajú a podnietia jeho predstavivosť.

LO_Cora_Plus (24)_1

Kompaktné a mobilné

Máte malý byt? Chcete ušetriť čo najviac miesta, ale detské doplnky už ovládli každý kút? Jedálenská stolička Lionelo Cora Plus 2 v 1 nezaberie v zloženom stave veľa miesta. Vďaka funkcii easy stand sa zmestí za dvere alebo do akéhokoľvek úzkeho priestoru. Nemusíte tiež odoberať tácku, stačí ju zložiť do zvislej polohy. Ďalším uľahčením sú štyri praktické kolieska, ktoré umožňujú rýchlo a ľubovoľne meniť umiestnenie stoličky.

LO_Cora_Plus (7)

Jednoduché čistenie

Vieme, že keď dieťa je, nie je to vždy obmedzené len na tanier alebo misku. Preto bolo čalúnenie jedálenské stoličky Lionelo Cora Plus 2 v 1 vyrobené z eko kože v štýlovej šedej farbe. Ak sa zašpiní, stačí ho utrieť vlhkou handričkou. Tácku môžete umývať v umývačke. Pre prípad malých nezdarov sme na zadnú stranu stoličky umiestnili vrecko, vďaka ktorému budete mať vreckovky vždy po ruke.

LO_Cora_Plus (12)

Dodatočné parametre

Kategória: Detské stoličky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: