Lionelo detské hojdacie kresielko BELLA

Kód: 7313
Neohodnotené
Značka: Lionelo
154 €
Skladom
Vekový rozsah od 0m+
Rozsah hmotnosti do 9 kg
Nastavenie chrbtovej opierky 3 úrovne
Konštrukcia Oceľ, plast
Bezpečnostné pásy 5 bodové
Uspávanky 12 melódií
Otočné sedadlo
Áno
Poťah - materiál Plášť: polyester
Vankúš: bambusová tkanina
Zdroj Napájanie zo siete
Vybavenie Vankúš
3 hračky
USB kábel
Diaľkové ovládanie
Rozmery 60,5 x 61 x 75,5 cm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viete, prečo batoľatá tak milujú hojdanie? Pretože im pripomína mesiace strávené v maminom brušku, kde sa cítili mimoriadne bezpečne . Keď sa narodia, nájdu ich v náručí svojho rodiča, ale rodič občas potrebuje chvíľku osamote: skočiť do sprchy, uvariť večeru alebo len tak relaxovať.

Intuitívne hojdanie

Pri konštrukcii fungovania hojdačky Lionelo Bella sme ju modelovali podľa pohybov, ktoré dieťa cíti v náručí rodiča. Hojdačka má 6 jedinečných kývavých pohybov – 5 základných režimov a dodatočný automatický režim, ktorý sa mení každých 16 sekúnd . Vďaka viacstopému hojdaciemu pohybu Bella zachytáva prirodzený rytmus ako v objatí rodiča, vďaka čomu je hojdačka pre bábätko známa a vítaná. Výber z 5 rýchlostí hojdania prispôsobuje intenzitu preferenciám a náladám vášho dieťatka. Sedačka otočná o 360' vám ​​umožňuje nielen zmeniť smer hojdania, ale aj polohovať sedadlo tak, aby ste mohli vždy udržiavať očný kontakt s vaším dieťaťom. Sedadlo má 3-stupňové nastavenie sklonu- od ľahu, ideálne na odpočinok, cez poloľah až po sedenie - pre deti, ktoré sa zaujímajú o svet a chcú sa viac zapájať do rodinných interakcií.

LO_SESJA_STUDIO_2023 (61)

Funkcie, ktoré uľahčujú život

Hojdačka je vybavená mnohými užitočnými funkciami, ktoré uľahčujú život rodičom. Nočný režim spôsobí, že produkt začne spomaľovať, až kým sa úplne nezastaví. Aktivácia automatického detektora pohybu - aktivuje hojdanie a hudbu, keď sa batoľa začne krútiť. Je to preto, že Bella kolíše dieťa tak inštinktívne ako jeho opatrovateľka. Všetky nastavenia zariadenia môžete rozhodnúť z dotykového ovládacieho panela alebo na diaľku pomocou diaľkového ovládača. Tento model hrá 12 pokojných melódií s ovládaním hlasitosti. Hojdačka Lionelo Bella vás bude sprevádzať od prvých dní života vášho dieťatka až do dosiahnutia hmotnosti 9 kg alebo do doby, kým sa váš drobec nezačne samostatne posadiť.

Mimoriadne pohodlné sedadlo

Široké, vhodne tvarované sedadlo zaisťuje pohodlnú a bezpečnú polohu dieťaťa. Houpačka Lionelo Bella má 5-bodové bezpečnostné pásy . Nájdete tu tiež mäkký, mimoriadne pohodlný vankúšik, ktorý sa prispôsobí telu vášho drobca a poskytne správnu mieru podpory. Jeho exteriér je vyrobený z prírodnej bambusovej tkaniny, ktorá má veľa výhod. Tento vzdušný, na dotyk príjemný materiál môže prísť do priameho kontaktu s pokožkou aj na tých najcitlivejších miestach na tele . Tkanina je priedušná, poskytuje účinnú ventiláciu a zabraňuje nadmernému poteniu. Bambus vďaka svojim hygroskopickým vlastnostiam absorbuje vlhkosť, čím zabraňuje rastu húb a plesní. Neexistujú žiadne umelé prísady. Je to nielen šetrné k životnému prostrediu, ale bezpečný aj pre alergikov.

Ďalšie výhody hojdačky Lionelo Bella

 

Vďaka tichému chodu motora si môžete byť istí, že vaše bábätko nezobudí. Súprava obsahuje čelenku s 3 hračkami , ktoré je možné ľubovoľne nastaviť a odobrať. Hračky precvičujú sústredenie dieťaťa, poskytujú nové podnety a povzbudzujú ho k naťahovaniu ručičiek. Hojdačka Lionelo Bella sa vďaka nízkej hmotnosti ľahko prenáša a nastavuje kdekoľvek . Protišmykové podložky ochránia podlahu pred poškriabaním. V prípade znečistenia je možné rám utrieť vlhkou handričkou a poťah matraca a poťah možno prať ručne.

Rozmery : 

 

Bujaczki_Bella 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské lehátka, hojdačky a ležadlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: