Lionelo elektrická hojdačka BELLA set 2v1

Kód: 7316
Neohodnotené
Značka: Lionelo
199 €
Skladom
Vekový rozsah od 0m+
Konštrukcia Oceľ, plast
Bezpečnostné pásy 5 bodov
Uspávanky 12 melódií
Otočné sedadlo
Áno
Poťah - materiál Plášť: polyester
Vankúš: bambusová tkanina
Zdroj Napájanie zo siete
Vybavenie Vankúš
3 hračky
USB kábel
Diaľkové ovládanie
Rozmery 60,5 x 76,5 x 57,5
​​Matrac- 72,5 x 40,5 x 2 cm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti milujú hojdanie, pretože im pripomína mesiace strávené v maminom brušku, kde sa cítili mimoriadne bezpečne . Keď sa drobec narodí, nájde známe hojdanie v náručí milovaného rodiča. Ale veď každý občas potrebuje chvíľku len pre seba alebo čas na domáce práce. S ohľadom na vaše potreby sme vytvorili Lionelo Bella Set 2-v-1 .

LO_SESJA_STUDIO_2023_59__1

Revolučný produkt 2 v 1

V prvých mesiacoch života by malo bábätko odpočívať v polohe na chrbte – úplne rovno – to je pre bábätko optimálna a najzdravšia poloha . V záujme správneho psychomotorického vývoja batoľaťa sme vytvorili hojdačku Bella Set s vaničkou, v ktorej si dieťa môže užívať výhody hojdania v úplne naklonenej polohe. Hojdačka vám bude slúžiť od prvých dní života vášho dieťatka až do dosiahnutia hmotnosti 9 kg alebo do doby, kým sa váš drobec nezačne samostatne sedieť . Je to riešenie 2 v 1, pretože prichádza s 2 sedadlami – gondolou a tradičným kresielkom – keď je aktívnejší a zvedavejší na svet, alebo keď chce mať dobrý výhľad na mamu. Obe horné časti sú otočné o 360', ktorá vám umožní nielen rozhodnúť o smere pohybu, ale aj umiestniť výrobok tak, aby ste mohli vždy udržiavať očný kontakt s vaším dieťaťom. Prvky je možné ľubovoľne zamieňať v závislosti od potrieb vášho dieťaťa. Ich inštalácia trvá len niekoľko sekúnd .

LO_SESJA_STUDIO_2023_62_

Ako v objatí rodiča

Pri navrhovaní fungovania súpravy Lionlo Bella Rocker Set 2 v 1 sme ju modelovali podľa pohybov, ktoré dieťa cíti v náručí rodiča. Vahadlo má 6 jedinečných kývavých pohybov – 5 základných režimov a dodatočný automatický režim, ktorý sa mení každých 16 sekúnd. Vďaka viacstopému hojdaciemu pohybu Bella zachytáva prirodzený rytmus ako v objatí rodiča, vďaka čomu je hojdačka pre bábätko známa a vítaná. Výber z 5 rýchlostí hojdania prispôsobuje intenzitu preferenciám a náladám vášho dieťaťa .

LO_SESJA_STUDIO_2023_58__1

Funkcie, ktoré uľahčujú život

Hojdačka je vybavená mnohými užitočnými funkciami, ktoré uľahčujú život rodičom. Nočný režim spôsobí, že produkt začne spomaľovať, až kým sa úplne nezastaví. Aktivácia automatického detektora pohybu - aktivuje hojdanie a hudbu, keď sa batoľa začne krútiť. Je to preto, že Bella kolíše dieťa tak inštinktívne ako jeho opatrovateľka. O všetkých nastaveniach zariadenia môžete rozhodovať z dotykového ovládacieho panela alebo na diaľku pomocou diaľkového ovládača . Tento model hrá 12 pokojných melódií s ovládaním hlasitosti.

LO_SESJA_STUDIO_2023_57__1

Mimoriadne pohodlné sedadlo

Vanička Lionelo Bella Set je vybavené pohodlným matracom z peny T25 s vysokou hustotou , ktorý stabilne podopiera telo dieťaťa po celej dĺžke. Vonkajšia časť obalu je vyrobená z materiálu broskyňovej kože, ktorý je mimoriadne príjemný na dotyk. Sedačka v tradičnej hojdacej verzii je široká, vhodne tvarovaná, aby zabezpečila dieťaťu pohodlnú a bezpečnú polohu. Má 5-bodové bezpečnostné pásy. Sedačka má 3-stupňový nastaviteľný sklon - od ľahu, ideálneho na odpočinok, cez polopolohovanie až po sedenie - pre deti, ktoré sú zvedavé na svet a chcú sa viac zapojiť do rodinných interakcií. Nájdete tu tiež mäkký, mimoriadne pohodlný vankúšik, ktorý sa prispôsobí telu vášho drobca a poskytne správnu mieru podpory. Jeho exteriér je vyrobený z prírodnej bambusovej tkaniny, ktorá má množstvo výhod . Tento vzdušný, na dotyk príjemný materiál môže prísť do priameho kontaktu s pokožkou aj na tých najcitlivejších miestach na tele. Tkanina je priedušná, poskytuje účinnú ventiláciu a zabraňuje nadmernému poteniu. Bambus vďaka svojim hygroskopickým vlastnostiam absorbuje vlhkosť, čím zabraňuje rastu húb a plesní. Neexistujú žiadne umelé prísady.Je nielen ekologický, ale aj bezpečný pre alergikov .

LO_SESJA_STUDIO_2023_59___przekr_j_materaca

Ešte viac výhod hojdačky Lionelo Bella Set 2-v-1

Všetky nastavenia produktu sa ovládajú z ovládacieho panela s dotykovou obrazovkou alebo pomocou diaľkového ovládača. Vďaka tichému chodu motora si môžete byť istí, že nezobudí vaše dieťa, keď si sladko zdriemne. Tento model hrá 12 pokojných melódií a hračky na hrazdičke - 3 vo funkcii kresielka, 2 vo funkcii postieľky. Doplnky navyše precvičujú koncentráciu dieťaťa, poskytujú nové podnety a povzbudzujú ho k naťahovaniu rúk. Súprava Lionlo Bella hojdačka 2-v-1 je ľahká a dá sa ľahko premiestniť a postaviť kdekoľvek. Protišmykové podložky ochránia podlahu pred poškriabaním. V prípade znečistenia je možné rám utrieť vlhkou handričkou a poťah matraca a poťah možno prať ručne.

  LO_Bella_Set_Grey_Concrete_9_

Dodatočné parametre

Kategória: Detské lehátka, hojdačky a ležadlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: