Lionelo detské hojdacie kresielko RALF

Kód: 6656/GRE3 6656/GRE2 6656/GRE Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
98 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Normy EN 16232:2013+A1:2018
Vekový rozsah od 0m+
Rozsah hmotnosti do 9 kg
Nastavenie chrbtovej opierky 2 úrovne
Konštrukcia Hliník, plast
Bezpečnostné pásy 5-bodový
Zdroj Batérie, napájanie
Vybavenie Detská čelenka
Vankúš Kábel
diaľkového ovládania
USB (1,2 m)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pohyb hojdania je pre dieťa spojený nielen s bezpečnosťou a upokojením, pripomínajúcim pobyt v maminom brušku, ale má aj pozitívny vplyv na získavanie nových zručností . Stimuluje vestibulárny systém a zmysly. Môže sa to premietnuť aj do rýchlosti učenia sa sedieť, plaziť sa alebo chodiť. S ohľadom na pohodlie a správny vývoj tých najmenších sme vytvorili rocker-odrážadlo Lionlo Ralf.

Obľúbený spoločník počas prvých mesiacov

Hojdacie odrážadlo Lionelo Ralf môže dieťatko používať od narodenia až do dosiahnutia hmotnosti 9 kg alebo kým sa nezačne samo posadiť . Výrobok má funkciu automatickej detekcie pohybu. Detektor zaznamená pohyby dieťatka a začne ním kolísať, rovnako inštinktívne ako jeho opatrovateľ. Rocker Lionelo Ralf má možnosť hojdania s piatimi rôznymi rýchlostnými stupňami. Kývavý pohyb je do strán: vpravo-vľavo. Vstavaný časovač vám umožňuje vybrať si z troch časov hojdania – 8, 15 alebo 30 minút . Medzitým vstavaná hudobná skrinka s 12 pokojnými melódiami a odnímateľnou čelenkou s 2 hračkami úspešne obsadí batoľa.

LO_Ralf_Grey_Concrete_24_-1

SESJA-LISTOPAD-2022-_1_

 

Model 2 v 1

Hojdačka-odrážadlo Lionelo Ralf má uzamykací mechanizmus, takže ho ľahko prerobíte z hojdačky na odrážadlo. Vďaka 2-stupňovému nastaveniu sklonu chrbtovej opierky môže dieťa v nej zostať v ľahu alebo poloľahu .

LO_Ralf_Grey_Concrete_25

 

Profilované sedadlo

Hojdacie odrážadlo Lionelo Ralf je vybavené širokým, správne profilovaným sedadlom a hlavičku batoľaťa chráni mäkký vankúšik . V prípade znečistenia je možné poťah ľahko sňať a vyprať a samotný výrobok je možné vďaka nízkej hmotnosti jednoducho prenášať z miestnosti do miestnosti.

LO_Ralf_Grey_Concrete_26

 

Pohodlná obsluha

Rocker-odrážadlo Lionelo Ralf má 5-bodové pásy a protišmykové podložky na ochranu podlahy pred poškriabaním. Vybavený bol aj motorom , ktorého tichý chod takmer nepočuť . O všetkých nastaveniach budete rozhodovať z dotykového ovládacieho panela alebo pomocou diaľkového ovládača. Sú možné dva spôsoby napájania - batériou alebo sieťou. Produkt má USB vstup.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské lehátka, hojdačky a ležadlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: