Lionelo multifunkčná jedálenská stolička a hojdačka 2v1 NILES

Kód: 6659
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
199 €
Skladom
Certifikáty EN14988, EN16232 SGS a Intertek
Vekový rozsah Hojdacie kreslo: 0+ do 9 kg; Stolička: 6-36 mesiacov
Nosnosť vahadlo: 9 kg; Stolička: 15 kg
Bezpečnostné pásy 5-bodové bezpečnostné pásy
Nastavenie chrbtovej opierky Áno, 4 úrovne
Výškové nastavenie Áno, 6 úrovní
Konštrukcia Oceľ a ABS plast
Materiál 100% polyester, hračky: 75% bavlna 25% polyester
Hmotnosť produktu 14 kg
možnosti Nastavenie vaničky, Nastavenie opierky chrbta, Nastavenie opierky nôh, Kolieska, Pásy

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lionelo Niles — jedálenská stolička s funkciou hojdačky 

Skvelá už od prvého dňa života dieťaťa - toto je stolička s hojdačkou Lionelo Niles! Jemné hojdanie v režime hojdačky upokojí dieťa (do hmotnosti 9 kg) a dá mu priestor na odpočinok. Na druhej strane jedálenská stolička vhodná od 6. mesiaca života dieťaťa alebo keď samo začne sedieť! Lionelo Niles je riešením na dlhú dobu - do cca 3 rokov veku (alebo dosiahnutie hmotnosti 15 kg). 

Hojdačka Lionelo Niles - skvelá pre menšie deti 

Režim hojdačky sa veľmi osvedčil u najmenších užívateľov – umožňuje rýchlo upokojiť znepokojené dieťa. Stolička Lionelo Niles je model 2 1, ktorý automaticky prispôsobí rýchlosť kývania váhe dieťaťa. Má senzor plače a časovač, ktorý môžete nastaviť na 8, 15 alebo 30 minút. Prehrávanie melódií a zvukov prírody upokojuje dieťa, sústreďuje jeho pozornosť na hudbu. USB vstup umožňuje pripojenie vlastného prehrávača.   

LO_Niles_7_-min

Spoľahlivé nastavenie v jedálenskej stoličke Lionelo Niles 

Jedálenská stolička má polohovateľnú chrbtovú opierku (do poloľahu) a nastaviteľnú opierku nôh - môžete ich pružne prispôsobiť potrebám dieťaťa. Šesť úrovní výšky vám umožní prispôsobiť stoličku stola, pri ktorom spoločne sedíte. Dvojitú tácku môžete nastaviť v dvoch pozíciách alebo ju odstrániť a na jej miesto pripevniť hrazdičku s hračkami, ktorý je súčasťou balenia.    

LO_Niles_1_-min

Bezpečnosť po celú dobu 

Multifunkčná jedálenská stolička Lionelo Niles je stabilná vďaka protišmykovým podložkám na nohách, ktoré neumožnia náhodné posúvanie celej konštrukcie. 5-bodové bezpečnostné pásy udržujú stabilnú polohu malého užívateľa. Stolička prešla overením v laboratóriách SGS a Intertek, ktoré potvrdili zhodu s európskymi normami EN 14988 a EN 16232.   

LO_Niles_8_-min

Praktické použitie 

Jedálenská stolička Lionelo Niles má mäkkú poťahovú látku a špeciálnu vložku pre novorodencov, ktorá zaistí, že každé dieťa sa v nej bude cítiť pohodlne. Hornú časť tácky môžete zložiť a umyť v umývačke riadu. Funkčné kolieska uľahčujú premiestňovanie stoličky kamkoľvek, kde potrebujete mať dieťa pod dohľadom! V sade je hrazdička s hračkami, ktoré stimulujú malého objaviteľa na hranie. 

Rozmery :

BUJACZKI_Niles

Dodatočné parametre

Kategória: Detské stoličky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: