Lionelo jedálenská stolička s hojdacou funkciou LAURICE 2v1

Kód: 7307/GRE 7307/GRE2 Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
173,90 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Normy EN 14988:2017 +A1:2020, EN 16120:2012+A2:2016
Bezpečnostné pásy 5-bodový
Výškové nastavenie 5-úrovne
Rozmery 61 x 83 x 82-103 cm
Hmotnosť produktu 10 kg

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedálenská stolička Lionelo Laurice s funkciou hojdačky 

V Lionelo vsádzame na moderné riešenie. Chceme, aby naše produkty slúžili čo najdlhšie. Stolička na kŕmenie Lionelo Laurice s funkciou hojdačky je vhodná pre dieťa od prvého dňa života. Funkciu hojdačky môže dieťa využívať až do dosiahnutia váhy 9 kg a stoličky od 6 do 36 mesiacov veku alebo dosiahnutia váhy 15 kg.  

Spoznajte riešenie 2v1 - jedálenská stolička a hojdačka v jednom 

Model Laurice je výnimočné riešenie 2v1. Má široké, pohodlné sedadlo s ergonomickým operadlom a možnosťou 5-stupňovej výškovej regulácie. 3-stupňová regulácia operadla a bočnej časti čalúnenie podporujú udržanie správneho držania tela aj u najmenších detí. Dieťa nielen pohodlne konzumuje jedlo, ale nájde tu aj komfortný priestor na oddych. Súčasťou balenia je mäkká vložka, ktorá môže byť obzvlášť užitočná pri použití funkcie hojdačky. 

LO_Laurice_3funkcje_Grey_Stone

Hojdanie, ktoré si vaše dieťa zamiluje 

Dieťa je zvyknuté na pohyb hojdania, pretože ho cítia už v brušku mamičky. Preto stolička na kŕmenie Lionelo Laurice s funkciou hojdačky má až 3 rýchlosti hojdania a režim comfort mode. Hojdačka automaticky detekuje pohyb dieťaťa a začne pracovať po dobu 15 minút. Mimo tento čas môžete hojdanie nastaviť na vstavanom časovači, ktorý ponúka 15, 30 alebo 45 minút. Všetky nastavenia produktu si môžete zvoliť na intuitívnom ovládacom paneli. Dĺžka napájacieho kábla, ktorý nájdete v balení, je 200 cm. 

LO_Laurice (4)_bez1300x750

Regulácia prispôsobená vašim potrebám 

Stoličku je možné ľahko prispôsobiť výške stola, pri ktorom budete jesť. Sedadlo má až 5 úrovní výškovej regulácie, zatiaľ čo opierku a podnožku je možné nastaviť na 3 rôznych úrovniach. Dvojitú tácku možno tiež nastaviť v dvoch polohách. Je možné ho tiež demontovať a zavesiť na háčik umiestnený na zadnej časti rámu stoličky. 5-bodové pásy s 2-úrovňovou výškovou reguláciou zaistia bezpečnosť dieťaťa. Výrobok sa zloží do kompaktných rozmerov. Nezaberie veľa miesta, keď práve nebude používaný. Naopak praktické kolesá vám umožnia kreslo umiestniť na vybranom mieste. 

Jednoduchá údržba 

Ak sa na jedálenskej stoličke Lionelo Laurice s funkciou hojdačky objaví špina, poťah je možné ľahko vyčistiť vlhkou handričkou a vložku je možné ručne vyprať pri 30°C. Dvojitú tácku možno umyť v umývačke riadu. Napájací kábel má až 200 cm, čo umožní umiestniť kreslo na vybranom mieste. Zariadenie pracuje veľmi ticho, ale ak by dieťa potrebovalo ďalšie upokojenie, môžete zapnúť jednu z 8 vstavaných melódií. A keď sa dieťa bude chcieť hrať, v balení nájdete tyč s tromi hračkami. 

GRAFIKA 12 - Grey

Jednoduchá a rýchla montáž


Keď sa stolička nepoužíva, môžete ju zložiť na malú veľkosť pomocou 2 tlačidiel. Stolička po zložení stojí vertikálne bez potreby operadla.
GRAFIKA 11 - Grey

Dodatočné parametre

Kategória: Detské stoličky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: