Lionelo zábrana na posteľ LORA XL Grey Stone

Kód: 8908
Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
44,90 €
Skladom

Rozmery:

Rozložená: 150 x 46 cm
Dĺžka pásov: 190 cm

Hmotnosť: 2,6 kg

Hmotnosť: 2 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektné do každého priestoru - bezpečnostná zábrana Lionelo Lora XL Grey Stone
Spoločné spanie s bábätkom má mnoho výhod. Dieťa s rodičom sa cíti bezpečnejšie a menej sa v noci budí, takže aj dospelí môžu pokojne spať. Spoločné spanie tiež uľahčuje kŕmenie. Mamička, môže dieťa nakŕmiť bez toho, aby od bábätka vstávala.

GRAFIKA 11 (1) — kopia

Bezpečie na prvom mieste
Bezpečnostná zábrana Lionelo Lora XL Grey Stone ochráni vaše dieťa pred pádom z postele. Vďaka tomu môže rodič pokojne spať celú noc vedľa svojho dieťaťa. Náš produkt bol vybavený zámkom StandSafe, ktorý znižuje pravdepodobnosť, že sa konštrukcia samovoľne zloží. Horná časť má navyše mäkkú, penovú ochranu - chrániace dieťa opierajúce sa o okraje. A čo viac, jednotilvé časti majú dvojitý uzamykací mechanizmus, ktorý eliminuje možnosť náhodného otvorenia.

GRAFIKA 1 (3)

Vezmite ju všade so sebou
Bezpečnostná zábrana Lionelo Lora XL Grey Stone vďaka ľahkému a pohodlnému dizajnu zaistí bezpečie vášho batoľaťa, nech ste kdekoľvek. Hodí sa k akémukoľvek typu postele, takže ju môžete ľahko pripevniť k posteli, napríklad počas dovolenky. Jednoduchý skladací systém vám umožní zábranu behom okamihu zbaliť a schovať do pohodlnej prepravnej tašky, ktorá je súčasťou sady.

GRAFIKA 10 (1) — kopia

Pohodlné a intuitívne
Bezpečnostná zábrana Lionelo Lora XL Grey Stone je jednoduchá na montáž, ktorá zaberie len chvíľku a nevyžaduje žiadne zásahy do nábytku – zabudnite na vŕtanie otvorov alebo iné poškodenie. Výrobok rýchlo zostavíte bez toho, aby ste museli rozoberať konštrukciu, a ušetrený čas strávite spoločnými chvíľkami s batoľaťom. Naše zábrany sú skvelým riešením pre rodičov, ktorí spia s deťmi. Budú vám slúžiť dlho, pretože ich môžu používať deti od 18 mesiacov až do 5. narodenín!

GRAFIKA 5 (1)

Rozmery:

Rozložená: 150 x 46 cm
Dĺžka pásov: 190 cm

Hmotnosť: 2,6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zábrany
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: