Auto na diaľkové ovládanie Overmax X-Blast

Kód: 6872
2 hodnotenia
Značka: Overmax
65 €
Skladom
  • Ovládač s trimrami
  • Dosah až 100 metrov
  • Rýchlosť až 45 km/h

Detailné informácie

Podrobný popis

Blast

Overmax X-Blast — emócie na najvyššej rýchlosti!

Možno ste to ešte nemali možnosť vyskúšať, ale snívate o pretekaní vysokovýkonných RC áut v teréne? Pre všetkých fanúšikov rýchlej jazdy máme niečo navyše – obrovskú dávku vzrušenia s Overmax X-Blast. Veľké RC auto vyrobené v mierke 1:18 nemá obdobu! Prudko akceleruje až na 45 km/h a vďaka robustnému a flexibilnému podvozku prežije aj tie najťažšie problémy. Vyskúšajte to v akcii!

Overmax X-Blast — RC auto

Kovový pohon všetkých štyroch kolies

Systém pohonu 4 x 4 zaisťuje rýchle štarty a umožňuje zdolávanie takmer kolmých stúpaní. Kovové komponenty – diferenciál, hriadeľ a náboje, robia auto Overmax X-Blast spoľahlivým aj na náročnej prekážkovej dráhe. Ergonomický ovládač s trimrami umožňuje pokročilé kaskadérske jazdenie. Nielenže sa skvele drží v ruke – pomocou potenciometrov môžete rýchlo znížiť rýchlosť a zrýchliť výjazd zo zákrut.

Kolesá s unikátnym dezénom

Veľké, šliapané kolesá sa hodia na všetky povrchy . Oplatí sa ich skontrolovať! Predné zvyšujú manévrovateľnosť, zatiaľ čo zadné s členkovým nášľapom poskytujú vynikajúcu priľnavosť k zemi. Pružné pneumatiky poskytujú vynikajúce odpruženie . Nezávislé pružinové odpruženie robí vozidlo stabilným na nerovnostiach.

Overmax X-Blast — RC auto
Overmax X-Blast — RC auto

Cítiť rýchlosť!

Moderná technológia použitá v aute Overmax X-Blast RC umožňuje maximálny výkon motora a zároveň šetrí batérie . Bez škrupúľ zaraďte najvyššiu rýchlosť, aby ste zo svojej zábavy vyťažili maximum. Netreba sa obávať – zahrnuli sme bezpečnostné prvky, ktoré zabránia prehriatiu motora a strate výkonu .

Ste pripravení na preteky s RC Overmax X-Blast?

Dokonalá konektivita zaručuje, že auto Overmax X-Blast bude okamžite reagovať na vaše príkazy. Dve priložené batérie (každá s kapacitou 850 mAh) umožňujú 30 minút zábavy bez nabíjania . Na akej trati sa teda vidíme?

Overmax X-Blast — RC auto

 

Dodatočné parametre

Kategória: RC modely áut
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: