Sada aut na diaľkové ovládanie OVERMAX X-QUEST 2x

Kód: 6866
Neohodnotené
Značka: Overmax
49 €
Skladom
  • V balení 2 pretekárske autá
  • Dosah až 80 metrov
  • Dva rýchlostné režimy

Detailné informácie

Podrobný popis

quest

Šialená zábava s RC autami Overmax X-Quest

Pre koho je táto sada určená? Pre všetkých mladých milovníkov rýchlosti, súťaživosti a predovšetkým zábavy! V jednej krabici dostanete dve rýchle a obratné RC autíčka Overmax X-Quest, ktoré budú lákadlom pre celú rodinu . Je to skvelý nápad na darček, ktorý by mohol byť začiatkom úžasného nového dobrodružstva. Pozrite si jeho možnosti!

Overmax X-Quest — RC autá

Okamžitý štart

Nie je čas strácať čas! Zábava s RC autami Overmax X-Quest začína hneď. Vyberte si rýchlosť — 10 alebo 20 km/h (podľa veku vášho dieťaťa) a nechajte vyhrať ten najlepší! Batérie s kapacitou 100 mAh vám zabezpečia minimálne 12 minút skvelej zábavy. Chcieť viac? Nabitie trvá len 25 minút, takže si oddýchnite a ste späť v akcii.

Hladké manévre

Autá Overmax X-Quest majú pohon zadných kolies a skvelé odpruženie , vďaka čomu hladko prekonávajú prekážky na ceste. Kolesá s priemerom 3,3 cm poskytujú dobrú priľnavosť a umožňujú vám pretekať nielen vo vnútri, ale aj vonku. Môžete upraviť zarovnanie kolies, aby auto lepšie reagovalo na vaše príkazy.

Overmax X-Quest — RC autá
Overmax X-Quest — RC autá

Robustné bývanie

Dospelý alebo dieťa – každý si môže vyskúšať napínavé preteky áut. Nebojte sa ničoho, pretože sme sa uistili, že je naozaj pevný . Pevné a pružné telo odolá extrémnym podmienkam. Tak choďte do toho, nechajte svoje ratolesti jazdiť rýchlo a hrajte sa s nimi s autíčkami Overmax X-Quet!

Pohodlné ovládanie súpravy Overmax X-Quest

Rýchlo uvidíte, ako sa naše ovládače zastrihávača pohodlne zmestia do malých aj veľkých rúk . Každý z vás vďaka nim naplno využije možnosti RC áut Overmax X-Quest. Pre tých, ktorí túžia po väčšom vzrušení, ponúkame extra sadu prekážok a dve náhradné batérie.

Overmax X-Quest — RC autá

 

Dodatočné parametre

Kategória: RC modely áut
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: