Lionelo detské hojdacie kresielko RINA

Kód: 7382
Neohodnotené
Značka: Lionelo
124,90 €
Skladom
Vekový rozsah od 0m+
hmotnostný rozsah do 9 kg
Funkcie Hojdanie
Nastavenie chrbtovej opierky Áno, 2 položky
Konštrukcia Hliník, plast
Bezpečnostné pásy 5-bodový
Poťah - materiál Polyester
Napájanie Batérie, napájanie
   
Rozmery Rozmery 70 x 65 x 96 cm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Deväť mesiacov je dieťa v lone matky - každý jej pohyb, dych ovplyvňuje blažené hojdanie . Okrem iného aj preto je tento pohyb pre dieťa taký prirodzený a dôležitý. Deti nachádzajú útechu a bezpečie v hojdaní. Húpanie upokojuje, vykladá a upokojuje, stimuluje vestibulárny systém, stimuluje zmysly, rozvíja . Štúdie dokazujú aj to, že urýchľuje motorický vývoj dieťaťa – hojdacie si sadnú, plazia sa, plazia, rýchlejšie robia prvé krôčiky. Výhody hojdania možno vymenovať na dlhú dobu. Rodičia by svoje bábätko najradšej neustále maznali. Avšak únava alebo hromadiace sa povinnosti znamenajú, že potrebujú podporu... Rocker Lionelo Rina je pre rodičov neoceniteľným pomocníkom- pripomínať dieťaťu ustálený rytmus hojdania, upokojí ho a upokojí, čím rodič dostane chvíľku pre seba.

Navrhnuté s ohľadom na dieťa

Hojdačka Lionelo Rina bola navrhnutá s ohľadom na dieťa - jeho pohodlie a potreby . Vybavený mäkkým a príjemným vankúšom poskytuje dieťaťu maximálny komfort, prispôsobuje sa krivkám tela batoľaťa a široké, správne profilované sedadlo poskytuje primeranú oporu. Sieťovaný poťah zaisťuje dokonalú cirkuláciu vzduchu. O bezpečnosť sa starajú nastaviteľné, 5-bodové pásy s chráničom . Hojdacie odrážadlo Lionelo Rina môže dieťa používať od narodenia až do hmotnosti 9 kg , alebo kým
sa nezačne samo posadiť.

SESJA-LISTOPAD-2022-_32_

 

Prispôsobte ho potrebám dieťaťa

Odrážadlo-hojdačka Lionelo Rina sa môže hojdať vpredu-vzadu alebo vpravo-vľavo, umožňuje vám prispôsobiť pohyb preferenciám dieťaťa alebo z času na čas zmeniť smer hojdania a ovplyvniť tak rozmanitosť vnemov . 5-stupňové nastavenie rýchlosti hojdania prispôsobuje tempo hojdania potrebám batoľaťa. Na druhej strane, vďaka hojdacej blokáde môžete výrobok v jednom momente premeniť z hojdačky na odrážadlo, v ktorom bude bábätko pohodlne odpočívať.

15 

Lenivý alebo aktívny – nastavenie sklonu chrbtovej opierky bude reagovať na náladu dieťaťa

Dieťa môže zostať v ľahu - ideálne na odpočinok alebo poloľah, keď je aktívne a zvedavé na svet - hojdačka Lionelo Rina má dvojstupňové nastavenie sklonu sedáku . Zabudovaná hudobná skrinka s 12 upokojujúcimi melódiami a čelenka s 2 hračkami zabaví vášho drobca.

14Best_Choice_2__1 

Plné praktických riešení aj pre rodiča

Sme si vedomí toho, že nič nenahradí objatie milovanej mamy či otca. Únava či hromadiace sa povinnosti však spôsobujú, že rodičia niekedy potrebujú podporu. Preto má odrážadlo Lionelo Rina funkciu automatickej detekcie pohybu . To znamená, že začne bábätko hojdať rovnako inštinktívne ako jeho opatrovateľka. Automatický detektor deteguje pohyby bábätka. Sedadlo otočné o 360' vám ​​umožňuje nastaviť sedadlo tak, aby ste so svojím dieťaťom mohli vždy udržiavať očný kontakt . Časovač vám zase umožňuje vybrať si jeden z troch časov hojdania – 8, 15 alebo 30 minút.

13

Funkčné, mobilné, nenahraditeľné!

O všetkých nastaveniach rozhodujete z dotykového ovládacieho panela alebo na diaľku pomocou diaľkového ovládača . Poťah sa ľahko udržuje v čistote - ľahko ho vyzlečiete a vyperiete. Výrobok je ľahký, takže ho jednoducho prenesiete kamkoľvek a vďaka možnosti zloženia si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek budete potrebovať. Je tiež vybavený motorom, ktorého tichý chod takmer nebudete počuť. Protišmykové podložky chránia podlahu pred poškriabaním . Existujú dva spôsoby napájania - batéria alebo sieť. Produkt má USB vstup.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské lehátka, hojdačky a ležadlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: