Lionelo bezpečnostná zábrana TULIA

Kód: 6731/TYR 6731/FIA 6731/BIE Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lionelo
54,90 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Spôsob montáže Skrutky
Materiál 40% polyester, 60% PVC záter
Set 3 uchytenia pre 3 rôzne miesta
Hmotnosť produktu 1,9 kg
Certifikáty EN 1930

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinná ochrana detí

Bezpečnostná brána Tulia efektívne vymedzuje bezpečný priestor a oplotí oblasti , kam by dieťa nemalo mať prístup. Vďaka svojmu dômyselnému dizajnu a následnej všestrannosti sa Tulia ľahko prispôsobí aj tým najneobvyklejším priechodom.

bramka-ochronna-rozwijana-lionelo-tulia-white-01

Jednoduchá inštalácia a odolný materiál

Bezpečnostná zábrana Tulia je vhodná na inštaláciu na rôzne typy stien. Produkt sa dodáva s 3 sadami upevňovacích prvkov na inštaláciu na rôznych miestach. Funkcia Clip On/Off umožňuje bezproblémové presúvanie zábradlia medzi miestnosťami. Rozpätie rolety je až 140 centimetrov. Výrobok je vyrobený z odolného syntetického materiálu, odolného voči UV žiareniu a dažďu. Vďaka tomu je možné zábranu použiť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri.

bramka-ochronna-rozwijana-lionelo-tulia-02

Účinné záruky

Lionelo Tulia má dvojitý bezpečnostný otvárací mechanizmus. Výrobok je vybavený systémom ClipGuard s tlačidlom blokujúcim navíjanie a sťahovanie rolety, ktorý má indikátor informujúci o prevádzke ochrany. Výrobok je vybavený takzvanou dĺžkovou pamäťou, čo znamená, že akákoľvek forma kolízie s roletou nespôsobí jej stiahnutie.

Tulia prešla množstvom interných kontrol a testov v nezávislom certifikačnom laboratóriu SGS. Výrobok spĺňa všetky požiadavky európskej bezpečnostnej normy EN 71.

bramka-ochronna-rozwijana-lionelo-tulia-03

Priateľské riešenia

Bezpečnostná zábrana Tulia ponúka univerzálne dizajnové a funkčné riešenia, vďaka čomu je výrobok vhodný do každého typu interiéru. Profilované a zaoblené hrany brány eliminujú riziko poranenia alebo odrenín. Tulia nemá prah, čo eliminuje nebezpečenstvo zakopnutia a uľahčuje aj čistenie.

bramka-ochronna-rozwijana-lionelo-tulia-04

Rozmery:

BARIERKI_Tulia

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zábrany
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: