Lionelo skladacia ohrádka Mille

Kód: 11676/GRE
Novinka
Neohodnotené
Značka: Lionelo
79,90 €
Skladom
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Mille je ohrádka, v ktorej nielen bude vaše dieťa v bezpečí, ale taktiež bude ideálnym miestom na hranie. Tým, čím sa Mille odlišuje, je predovšetkým vstavaná vzdelávacia podložka so 4 hračkami na suchý zips, ktorá zaručuje dieťaťu interaktívnu zábavu – obrázky a 3D senzorický materiál všitý do matraca efektívne upútajú pozornosť. Zase zvýšené dno nielen zaisťuje lepšiu ventiláciu, ale tiež chráni dieťa pred chladnou podlahou. Vďaka systému jednoduchého skladania a rozkladania, 2 kolieskam s brzdou a sieťovanému mantinelu ohrádky je Mille perfektný ako na rodinné výlety, tak aj na použitie doma – ohrádku môžete ľubovoľne presúvať podľa svojich potrieb.

LO_Mille (1)

Čím sa odlišuje?

· Pohodlný penový matrac

· Vstavaná vzdelávacia podložka

· Systém rýchleho skladania a rozkladania

· Bezpečný, sieťovaný mantinel

Grafika 7 (18)

Priestor pre zábavu a rozvoj

Uvedomujeme si, že každý rodič potrebuje chvíľku bez dieťaťa - preto sme si dali záležať na vytvorení priestoru pre dieťa, ktorý mu poskytne nielen bezpečie, ale aj zábavu. Vstavaná vzdelávacia podložka a 4 hračky na suchý zips, ktoré sú súčasťou sady, robia z ohrádky ideálne miesto pre samostatné hranie. Farebné obrázky znázorňujúce zvieratá z celého sveta rozvíjajú predstavivosť a vzbudia v deťoch túžbu tráviť čas vo vnútri ohrádky. Matrac je navyše potiahnutý 3D materiálom, ktorý podporuje senzorický vývoj dieťaťa. Veľké množstvo farieb prispieva k tomu, že priestor je prívetivý pre deti, vďaka čomu sa rodičia môžu v pokoji venovať svojim povinnostiam alebo odpočívať.

LO_Mille (5)

Grafika 2 (23)

Sieťovaný mantinel

Ohrádka Mille má sieťovaný mantinel, ktorý nielen zaisťuje skvelé odvetrávanie, ale tiež prispieva k tomu, že dieťa môžete mať stále pod dohľadom aj pri plnení každodenných povinností. Mäkká konštrukcia zaisťuje bezpečnú oporu pri prvých pokusoch o vstávanie alebo chôdzu – dieťa sa môže voľne oprieť o sieťovinu a mäkké boky, a to, že nie sú priečky, minimalizuje riziko nárazov.

LO_Mille (9)

Grafika 5 (21)

Bezpečná konštrukcia

Všetky tvrdé konštrukčné prvky sú pokryté ochrannou vrstvou alebo umiestnené na vonkajšej strane ohrádky. Výrobok je navyše vybavený špeciálnym systémom, ktorý chráni pred samovoľným zložením. Zvýšené dno zaisťuje voľnú cirkuláciu vzduchu a izoluje dieťa od studenej podlahy.

Grafika 6 (22)

Funguje dobre pri cestovaní a každý deň

Vďaka jednoduchému systému skladania a rozkladania je ohrádka Mille ideálna na cestovanie. Inovatívny penový matrac T25 zaisťuje pohodlie počas mnohých hodín hrania, takže sa nemusíte báť, že by ste si museli brať ďalšie príslušenstvo. V sade je aj transportná taška.

Grafika 3 (22)

Mobilita

Veľký priestor na hranie a 2 kolieska s brzdou znamenajú, že sa vaše dieťa môže hrať na každom mieste, kde umiestnite ohrádku. Každý deň je Mille bezpečným priestorom na zábavu a odpočinok, ktorý môžete voľne presúvať podľa svojich potrieb.

Grafika 4 (15)

Široké vekové rozpätie

Ohrádka je určená pre deti vo veku 0–36 mesiacov – je vhodná ako pre novorodencov, tak aj pre niekoľkoročné deti. Väčšiu mobilitu umožňuje starším deťom bočný vchod na zips – pokiaľ ho necháte otvorený, dieťa sa dostane dovnútra a von samo bez toho, aby namáhalo chrbát rodiča. Bezpečný zips je však na vonkajšej strane, čo dáva rodičom plnú kontrolu nad priestorom.

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrádky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: